Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan menjek oda a szerelmemh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda a szerelmemhez ha elkezdek remegni amikor a közelemben van? 17/F

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon belezúgtam egy lányba aki a szomszéd gimibe jár. Hónapok óta csak rá gondolok, folyton ő jár a fejemben. Néha összenézünk de igazából ennyi. Nemtudom van-e esélyem egyáltalán, pedig helyesnek mondanak és tudom, hogy a sulimból nagyon sok lánynak tetszem is csak én vagyok az a csajozós típus vagyis mindig valaki teszik de általában én neki nem. Vagy nem derül ki mert meg sem próbálom mert nem kezdeményezek.

Most szeretnék viszont komolyan ismerkedni mert amúgy nagyon utálom magam hogy ilyen vagyok, ez a lány pedig annyira tetszik :( De azt vettem észre magamon, hogyha a közelében vagyok elkezd remegni a kezem. Tudom hogy nagyon gáz, így nem mehetek oda mert nem igazán fogom lenyűgözni az biztos... De ez ellen meg nem tudom mit csinálhatnék, ráadásul a lány teljesen magabiztos legalábbis úgy látszik.


Amúgy nincs igazából gond az önbizalmammal csak nem tudok közeledni az olyan lányok felé akik ennyire tetszenek.


2017. ápr. 3. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami kényszer. Ha nem az önbizalom hiány akkor a kényszer vesz és az érzékeid korlátlanul irányítanak téged és nem tudsz cselekedni hogy oda mennj hozzá. Ez neked kell legyőznöd .mer vigyázz a lány elhúz.
2017. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak a kézremegés a probléma, akkor nyugodtan menj oda. Ezért csak nem küldd el. Vagy válassz egy olyan testhelyzetet, ahol nem látja a kezed. Nagyon remeg a kezed? Nem lehet, hogy csak te reagálod túl? :)
2017. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nagyon ideges vagyok ha ott van, nagyon ver a szívem és remeg a kezem meg lehet a hangom is remegne ha beszélnék. Egyszerűen nnyira ideges vagyok miatta. Nagyon szererték tetszeni és megfeleleni neki de pont emiatt, hogy ennyire görcsösen akarom nem fogok :(

A kézremegés annyira valóban nem látható de tuti látszana rajtam, hogy ideges vagyok

2017. ápr. 3. 22:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi telefonról írtam :/
2017. ápr. 3. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, ha egy fiú izgul. Engem egyáltalán nem zavarna, ha zavarban lennél, inkább értékelném, hogy volt bátorságod megszólítani. És szerintem ezzel a többi lány is így van.
2017. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bizony nem félek lányokhoz szólni xd tesó így férfi valaki ha lányhoz is szól. Meg az oroszlánt is legyőzi és kemény .
2017. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!