Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok nála elérni semmit se, nem arról van szó hogy nem vagyok kitartó vagy ilyesmi de nem bírom tovább. Nem találkoztunk még, és bele szerettem. Ezt valóban így érzem. Hogy tudnám őt elfelejteni? Mit tegyek hogy ne gondoljak rá folyton?

2017. ápr. 3. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

feküdj le a postással.

50/50 hogy bejön, de jobb, mint a semmi, nem?

2017. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kribeg válasza:
Ilyenkor a legjobb az, ha a barátaiddal töltöd a szabad időd így el tereled a gondolataid és nem gondolsz rá. Ezek után pedig szépen lassan el fogod felejteni.
2017. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Először járd ki az iskolát, aztán majd ráérsz ilyeneken siránkozni. 13 évesen ez legyen a legkevesebb bajod.
2017. ápr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=n450GmN2Yfk


remélem tudsz angolul, mert ezzel majd több mindenkire fogsz tudni gondolni:D

2017. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Beszélgess más lányokkal felejtsd el nem ő az egyetlen! Beszélgess a lánnyal akivel a metrón találkozol, az osztálytársaddal stb.!
2017. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Miért nem talalkoztok?
2017. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Fél valamitől... nem tudom mitől de ez biztos és így nem tudok mit csinálni vagy hogy mivel tudnák vele találkozni.
2017. ápr. 6. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!