Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit tennétek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Mi lenne ha zavarba jönnétek és a barátnőtök elkezdene viccből piszkálodni,hogy milyen vörös lett az arcotok?

Nevetnétek egyet,vagy "megharagudnátok"..stb?


2017. ápr. 3. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Megcsókolnám.
2017. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem biztos nem haragudnég, de nem is kezdenék el röhögni,mint valami hülye...inkább mosolyognák kicsit rajta és kb. ennyi, de nem hiszem el hogy az emberek nem képesek egyedül lereagálni egy helyzetet.
2017. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A másik lyukba dugnám véletlen
2017. ápr. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam az volt, hogy leültem a csajszi mellé, addig minden okés is volt(mondjuk akkor is egy kicsit zavarban voltam), aztán odajött az egyik barátnője, ekkor kezdtem nagyon zavarba jönni, mert az a másik csajszi viccesen, de utalgatott dolgokra, stb, de még nem is ez volt a legrosszabb, hanem amikor odajött a haverom, és így konkrétan hangosan kimondta, hogy "de vörös vagy", mert akkor már egy jó percet ültünk csöndesen 3-asban, és mire odajött, csak ennyit mondott..:DD Mostanra már nevetek, de akkor kedvem lett volna lehúzni magamat a wcn, meg kicsit haragudtam a haveromra, hogy hogy mondhat ilyet..:D
2017. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
megütném, aztán nem csak én lennék vörös és én is nevethetek vele együtt, de ha nem nevetne utána akkor kapna mégegyet.
2017. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
#5 te nem vagy normális
2017. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
mosolyognék és megcsókolnám <3
2017. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt nagyon aranyos ez lehet a legjobb ahogy lereagálná egy fiú :3
2017. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!