Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van fiu lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van fiu lany kozott baratsag?

Figyelt kérdés
Mindenkit akit eddig kerdeztem szerintuk van... Szerintem nincs... Ha szerintetek van akkor probaljatok meggyozni rola

2017. ápr. 4. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon,ismétlem NAGYON ritkán,de általában valamelyik félnek van hátsó szándéka,hogy legalább a barátja lehessen pl az adott lánynak,és szépen lassan próbál közeledni,de úgy,hogy ne tűnjön fel.

Van erre egy mondás,hogy létezik,de akkor a fiu b*zi

2017. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nagyon ritka. Fiu haverjaim vannak, de olyan akivel mindent megbeszelek es akinek mindent elmondok olyan nincs, csak a volt baratomnak mondtam el mindent (ami ugye nem csak baratsag volt). 15/L


Bocsi az ekezetek miatt.

2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Van. 13 éve ismerem a legjobb barátomat,gimiben padtársak voltunk, azóta pedig havonta egyszer találkozunk, szinte mindent meg tudunk beszélni. Egyáltalán nem vagyunk egymás esetei így soha nem volt probléma a fiú-lány barátság.
2017. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Van
2017. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van hát, ez bizalom kérdése. általában pont az ilyen sztereotípiák miatt ritka.

az egyik fél úgyis azt hiszi, hogy a másik többet akar.


pont akkora sztereotípia, mint az, hogy amelyik fiú nem akar többet, az b_zi...:D

én például nem tartom magam annak, de vannak olyan emberek, akikről el tudom dönteni, hogy semmit nem akarnék tőlük...meg persze ők sem, de mint írtam, ez nagyrészben sosem alakul ki, mert mindig azt gondolják, hogy "persze, csak barátkozni akarok..."

2017. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van, én vagyok rá az élő példa :) Nem értem ezt az általánosítást. Akik egy kicsit is tetszenek egymásnak, azok között nehezebben lehet ezt elképzelni, de igen, van barátság fiú és lány között.
2017. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
5. van lány barátom, és nem akarok többet, de ha bu-zi vagyok akkor mér van barátnőm?
2017. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ez meg a másik példa, hogy valakinek még barátnője is van :D
2017. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze,hogy van,az en legjobb baratom is fiu es nagyon sokat beszelgetunk,persze amiota baratnoje van ritkan hiv fel de mindig egyutt bulizunk es egyutt csinalunk sok sok hulyeseget es nekem is van baratom es ismerik is egymast de nem feltekeny ra igaz en az o baratnojet csak nevrol ismerem de szeintem esze agaba sincs felekenykedni,soha nem volt koztunk semmi igaz egyszer reszegen azt mondta hogy minden pasi ilyen norol almodik amilyen en vagyok de csak mosolyogtam raja es baratok vagyunk a mai napig. 20 L
2017. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!