Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves korú lánynak már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves korú lánynak már lehet fiúja?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondolok vagy ilyesmi! A lányom 14 éves és már vannak egyes fiúk (a korosztályába tartozók), akik érdeklődnek iránta és ő is irántuk. De van egy fiú aki megkérdezte őt, hogy akar e "járni" vele. Nem tudom, hogy beleegyezzek e vagy nem. Ez még nem túl korai?
2017. ápr. 4. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mi van itt? Már a 4 évesek is járni akarnak?
2017. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Mai korban ez normális. Ismerd meg a fiút jobban közelebről és viselkedés alapján megtudod ítélni hogy igen e vagy sem. Vannak gyermekek akik már 6-7 edik osztályban kezdik csak dúrvábban.
2017. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Normális hát, tart is 1 hétig. Persze nem mindegyik, de elég sok.
2017. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy beleegyezz e vagy sem? Ha tiltod rosszabb...
2017. ápr. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet,de először ismerd ki a fiút,mert könnyen lehet, hogy csak kihasználni akar.De ha ez ilyen pikk pakk jött dolog,alig ismerted a gyereket,akkor nem hiszem,hogy a dolognak nagy élete lesz.,,Ami hamar jön,hamar el is múlik."
2017. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Nekem van egy fiú az osztályból akivel szerelmesek vagyunk és anya örül neki. Meg meg szeretné ismerni.:)

14/l

2017. ápr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%

#5

,Ami hamar jön,hamar el is múlik." Ez egyáltalán nem mindig igaz , pl én a barátomat alig egy hete ismertem és összejöttünk :) már majdnem 2 éve együtt vagyunk és még mindig szeretjük egymást

Persze nagyon sokszor igaz amit irtál :)

17l

2017. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha tiltod az tényleg rosszabb lesz. Én egyszer randiztam sokkal idősebbel pasival a szüleim tudtán kívül, mert tiltották.

Úgyhogy csak szólok

2017. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

#7: igen,vannak kivételek,ami jó :)

És köszi 😁

2017. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fedősztorit se hallottam.még... érett felnőtt nő nemhiszem, hogy itt kérdezgeti meg a Tini párkapcsolatoknál illetve egyáltalán az oldalon a gyerekével kapcsolatos dolgokat. Apukával beszélje meg vagy esetleg hasonlo koru vagy idösebb gyerekek szüleitöl.kérjen tanácsot!
2017. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!