Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ti megkérdeznétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művész2002 kérdése:

Mit tegyek? Ti megkérdeznétek tőle vagyis, hogy elmondanátok neki mit éreztek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Aki eddig csak fiúkhoz vonzódott. Kapcsolatom eddig nem igazán volt. Amit magamnak köszönhetek mert egyszerűen nem tudtam össze jönni fiúkkal. Azonban észre vettem, hogy elkezdtem a saját nemem iránt vonzódni.

Van egy nagyon jó barátnőm, és ha vele vagyok görcsbe rándul a gyomrom, és ha hozzám ér annyira nehéz megállni, hogy ne mondjam el neki hogy többet érzek. De nem tudom hogy van-e nála esélyem mivel nem tudom ő hogy van ezzel....



2017. ápr. 5. 16:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egy legjobb baratnonek nyugodtan bevallhatod. En fiu vagyok de biztos hogy nemakadna ki a legjobb baratom ha aztmondanam neki hogy vonzodom hozza, inkabb csak poent csinalna belole.. Szoval szerintem mondd el nyugodtan, nemhinnem hogy veszitenel vele. 19/F
2017. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az elsővel. Először magadban tisztázd hogy melyik nemhez vonzódsz esetleg mindkettőhöz. De előbb fejben legyél rendben.

Amikor már ismered magad ilyen szempontból akkor érdemes elgondolkozni ezen. Ha nem vagy belé szerelmes szerintem felesleges elrontani egy barátságot azzal hogy közlöd vele hogy vonzódsz hozzá.

Csak akkor éri meg (szerintem) elmondani ha szerelmes vagy. De mielőtt elmondod nem árt egy kicsit puhatolózni hogy ő hogy áll ezekkel a dolgokkal. És csak utana mondd el ha tudod hogy megértene es nem romlana meg a kapcsolatotok.

Sok sikert!

2017. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A 2.ik válaszolóval értek egyet. Először tisztázd ezt magadban amég ezt nem teszed meg teljesen felesleges tönkretenni egy barátságot.
2017. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Tegyük fel, hogy biztos vagyok mindenben,és szeretnék vele lenni akkor mit tennétek?

2017. ápr. 5. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!