Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinalnatok a helyemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok a helyemben? Elmondanatok neki?

Figyelt kérdés
Meg augusztusban reszt vettem egy taborban, ahol elso este egy szabadteri 'diszkoval' kezdenek. Par fiu odajott hozzam. Az egyikojuk elkezdezt kerdezoskodni. Mint peldaul ,,Hogy hivnak? Hany eves vagy? Honnan jottel? Amugy tetszik a XY?" csak neztem ra, mert fogalmam sem volt arrol hogy o ki es hogy mit akar es arrol sem hogy ki az a XY. Aztan bemutatkozott. A lenyeg lenyege hogy utana minden nap talalkoztunk es egyre jobban vert a szivem ha meglattam XY-t es allandoan rola beszeltem. O pedig mindig rammosolygott meg visszafordult ha latott engem. Azt hittem hogy el fog mulni ez a hirtelen jott 'rajongas' de nem. Meg mindig ugyanugy erzek, sot, talan meg erosebb mint elotte. Mar benne van az almaimban is. Es akarmit csinalok, nem tudom elfelejteni. Ti mit tennetek a helyemben? Vagy fiuk: ez nalatok mit jelent? Van nala eselyem?
2015. szept. 18. 21:45
 1/2 anonim válasza:
szia:) ha tudod a teljes nevét,keress rá facebook-on. Tudd meg hol lakik. Ha közel van hozzad,van eselyed. A tavkapcsolat nalam ne jott be de ezt te tudod. Ha nem tudsz rola semmi olyat amivel tudsz rola kutatni,fel kell adnod.
2015. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mar ismerosok vagyunk facebookon es nagyjabol fel orara lakunk egymastol. :)
2015. szept. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!