Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes voltam a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes voltam a volt barátomba Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fel evig voltunk eggyütt. Sokszor nem jutott eszembe, ha vele voltam persze nagyon jo volt. Az utolso par hónapban nem szerettem vele beszélgetni mert feszélyezve éreztem magam. Szexelni mindig szerettem vele. Meg sok jo dolog tortent addig.

Néha egy kicsit sírok miatta de jobban érzem magam nelkule. Lehetséges h fel evig nem tunt fel h nem vagyok bele szerelmes?

17L


2017. febr. 13. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem engedd el, az élet túl rövid ahhoz, hogy emberek után sírj. Szerintem nem szeretted. Ha gondolod írj privbe.

2017. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy 16/f
2017. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most nincs senkid és a múltba kacsintasz és sajnálod magad. A szex nem minden. 17L
2017. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!