Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányként mivel tudnám feldobni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mivel tudnám feldobni a külsőmet?

Figyelt kérdés

Mit vegyek fel, hogy hordjam a hajam? Mit tanácsoltok, mivel tudnám kicsit felturbózni magam? Mi jön be a fiúknak?


(Légyszi, ne kezdjétek a "légy önmagad, ha így nem kellesz valakinek, máshogy se kelljél" szöveget. Mindenkinek vannak igényei más emberek külsejével kapcsolatban.)


2017. febr. 24. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez igy nehez lathatatlanba...
2017. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Így tényleg nehéz mert nem ismerünk.

Milyen az alakod? Ha nem vagy nagyon de nagyon túl vékony, akkor szerintem feszes nadrág mindenképp, és nekem példál tetszik egy a kicsit szakadt öltözködés. Úgy nem tudom elmagyarázni milyen, csak próbáljátok kikövetkeztetni :D

Ha hosszú a hajad, akkor leengedve hordd. Ha rövid a hajad akkor növeszd meg, hogy aztán leengedve hordhasd.

Nekem az is tetszik ha a felsője valakinek van egy átlagos póló és rajta egy hosszú lógós/szakadt kissé stílusú boleró féle? (Nem tudom hogy hívják ezeket, anyám és nővérem után maradt meg :D)

Karkötő/karkötők is tudnak jól kinézni, sötét színű legyen ne pedig csicsás.

Cipőnek nem tudom mi lehet a legjobb féle, mondjuk szerintem air max-en kívül bármi :D

(Ez tényleg személyfüggő, de a kócos haj is bejövős. Ne annyira túlzottan, csak egy kicsit)

2017. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Retkes Jóska ***** válasza:
92%
Ne hordjad a hajad... Kopaszon betörőbb
2017. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 Tudod hogy értettem :D Azért reméljük nem kopasz.
2017. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
59%
Attól függ hogy nézel ki. Vézna? csenevész? vagy malacabb, ilyen bojler? melyik?
2017. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
omm, engedd ki a hajad, dobj fel 1 kis alapozós, 1 kis rúzs és elég is ennyi:'D
2017. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A hajam vállig érő és mindig kiengedve hordom, és most növesztem.

Nem vagyok se vézna se dagi, inkább a kettő között.

2017. febr. 24. 14:51
 8/14 anonim ***** válasza:
egy fénykép többet mondana.
2017. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek vannak igényei más emberek külsejével kapcsolatban."

És ezek mindenki esetében másak. Leírhatom, hogy nekem mi az, ami maximálisan bejön, de lehet, hogy az a kiszemeltedet meg pont, hogy taszítani fogja. Na, ezért mondják, hogy légy önmagad, mert általános recept nincs, hogy "a fiúknak" mi tetszik, és ha önmagadat adod, akkor biztos, hogy akinek megtetszel, annak önmagadért fogsz tetszeni.

2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azzal,hogy légy önmagad,mi baj van? Mindenki azt szereti,ha a másik ember önmaga minden helyzetben. Ha görcsösen változtatni akarsz,csak feszengeni fogsz és azt mindenki észre veszi. És az nem szimpatikus.

És még egy fontos dolog: Ha változtatnál valamin,amin neked is jól esik, soha ne a fiúk miatt tedd,hanem magad miatt!!

2017. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!