Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon kedvelek. Tudnátok segíteni? Részletekért kattints!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Frissen költöztünk Erdélybe Magyarországról.Erdély sajnos Romániában van ahol több a román, és nagyobb az esélye annak, hogy román lányba leszel szerelmes (egyes román lányok nagyon szépek).Velem is ez történt, sőt, első látásra szerelem lett. Ebben a suliban van egy nagy lépcsőház és csak ott van jó wifi. Na igen, itt találkoztunk előszőr egymással. Egy ideig csak néztük egymást. Sajnos egy kukkot nem tudok románul. Másnap rám mosolygott, ez persze nagyon jól esett. De ma minden szüneten kimentem a lépcsőházba, de egyszer sem volt ott. Biztos nem volt beteg, mert láttam hazamenni Őt. Segítenétek?

Azért írtam ilyen részletesen,hogy tudjátok pontosan.

Nem tudom mi tévő legyek? Kérlek írjátok le, ha van valami jó ötletetek. Köszi!



2017. ápr. 7. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi ,hogy ezen fennakadok de ennyire butának nézel másokat hogy nem tudják hol van Erdély:DD?

Na mindegy , nem piszkálásnak szántam csak meglepődtem mert egy magyar ember számára ez evidens de mindegy...

Szóval. Ha közelítenél felé és úgy érzed vevő rá akkor érdemes lenne megpróbálnod angolul. Nem kell profi szinten beszélni de valamennyit gondolom te is és ő is tanultok.

Egy hellót pedig bármikor köszönhetsz neki azt legalább érti:D

2017. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj hozzá magyarul hátha érti :D
2017. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak gondoltam akad aki nem tudja. :D
2017. ápr. 8. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!