Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a legjobb pasik foglaltak?

Figyelt kérdés

És a jó pasik alatt nem az értem, mint a legtöbben a férfiak közül itt a gyakorin hiszik. :P Jó pasi az, aki persze jól néz ki, igényes, nem izomtalan, normálisan öltözik, de a külsőségek mellett tanult és nincs szegénységre kárhoztatva, vannak céljai, szorgalmas, okos, és a szellemi értékei mellett lelki értékei is vannak, úgy mint kedves, gondoskodó, hűséges, jóindulatú.

Nos, az összes ilyen férfi, aki nekem bejön külsőre, illik korban és nem lakik az isten háta mögött, emellett pedig kifogástalanak a belső tulajdonságai és a végzettsége, azok foglaltak. Kiakasztó.

Mázlista nők, hogy csinálták hogy résen voltak és sikerült lecsapniuk rájuk? Sok ilyen jó pasi van, de nincs elég, ezért mi többiek kiszorulunk és szívunk. Maradnak azok akik jól néznek ki, de közben belsőre nem jók egyáltalán... Meg maradnak azok akik buták. Vagy ott van aki kedves és esetleg nem is hülye, de közben meg nem túl vonzó.

Nem tudom mit tegyek.

Egyébként most is az van hogy megismertem egy pasit, ő is egy nagyon jó pasi, hát még szép hogy van barátnője, csak az nem én vagyok. Pedig belsőre tökéletes, nagyon kedves, aranyos, gondoskodó, a tenyerén hordozza a barátnőjét, nem csalja meg, nem bunkó vele, számít neki a nő. És emellett helyes is, sportos, férfias, és mérnök. Annnyira kellene nekem, hazudnék ha azt mondanám nem gondoltam az elhódításra, de nem tudom hogy lehetne. Csak úgy sikerülne ha lejáratódna a barátnője.


2016. nov. 29. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát, ezek szerint oka van, hogy melletted egy olyan pasi sem kötött ki, aki megfelelne neked.

És megkérdezem, hogyha elvárod, hogy veled egyenes és hűséges legyen, akkor te milyen jogod barmolnád szét a kapcsolatát?

2016. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Már megint egy hülyepitsa, aki úgy akar férfit szerezni magának, mint ahogy az IKEA-ban konyhabútort vesz, felírva papírra a kis igénylista, és akarok egy ilyet.

De eszedbe jutott már valaha is, hogy te mit tudnál adni a másiknak? Nem, persze, hogy nem, csakis a saját elvárásaid kielégítése érdekel.

Nem való neked párkapcsolat, ezt a lehető legkomolyabban mondom, mert az önzésnek egy olyan fokát képviseled, amit egy férfi sem viselne el hosszú távon.

Vegyél inkább egy vibrit, meg töltsd le Brad Pitt összes filmjét, az való neked.

2016. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért, mert rossz helyen keresgélsz. Aldi, középső sor vége felé, tuti találsz ilyen pasikat. Még válogathatsz is közülük.
2016. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

"belsőre tökéletes, nagyon kedves, aranyos, gondoskodó, a tenyerén hordozza a barátnőjét, nem csalja meg, nem bunkó vele, számít neki a nő. És emellett helyes is, sportos, férfias, és mérnök." - akár az én barátomról is beszélhetnél. Ja, és igen, én is jól nézek ki, sportolok, diplomám van, bizony, a párom a tenyerén hordoz. ;)


Érdekes, vannak nők, akik néha ráírnak a páromra és csak úgy megkérdezik, hogy még mindig együtt vannak-e velem. Lehet ők is ilyen reménytelen kis fruskák, mint te, akik arra várnak, hogy egyszer szétmenjünk. Elárulom, nem hagyna ott ilyen kisstílű, ostoba magadfajta libáért, akárhogy is "járatódnék le". :*

2016. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Sztem ezt a kérdést nem no irta.. Ki vagy? Melyik eneddel irtad ezt a kérdést kérdező?
2016. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legjobb pasiért. Cserében lyukadon kívül, mit tudsz nyújtani?
2016. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
neked nem jár a jó pasi,szép pasi.mert te egy csökött perszóna vagy ppp
2016. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Csak a szokásos esti provokáló kérdés. :)
2016. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

A leírtak szinte mind igazak rám, sok lánynak bejövök, van diplomám,jelenleg a másodikat csinálom, vannak céljaim, sportolok, zenélek, gazdag családba születtem(bár ezt én nem tartom értéknek)...Megvan a magamhoz való eszem és jó ember vagyok, vagy legalábbis arra törekszem, hogy az legyek.


Viszont egy nagy hülye vagyok, mert viszonzatlanul szerelmes vagyok egyetlen nőbe és akárhogy próbálok kiábrándulni belőle, egyszerűen nem megy. Hiába jönne össze velem sok lány, én nem érzek irántuk semmit, csak egyetlenre tudok gondolni, neki viszont nem kellek.

2016. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező! A kérdésed te magad meg is válaszoltad. Akik maradnak, azok közül kell választanod. Az igényeid elég magasak. Rengeteg a jó nő, a jó pasi ehhez képest kevés. Tehát marad a szerencse.
2016. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!