Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtsem a srácot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem a srácot, vagy sem? Fiúk ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerkedek... 3x találkoztunk eddig, nem valami sok időre, de tudom hogy a szüleinek nagyon áradozott eddig rólam... az előző barátom 1 hete szakított velem. én csak azóta találkozgatok ezzel a fiúval, amíg együtt voltam az előzővel addig nem.

viszon az előző megtudta hogy én máris mással ismerkedem, kiszedte a fiú számát a telefonomból, felhívta és olyan durva dolgokat mondott neki hogy nemigaz... hogy rágyújtja az autóját ha meglátja, meg hogy a barátaival megkeresik és megölik meg ilyenek...


én meg nem tudtam semmit tenni mert ráadásul az én telefonomról hívta fel, kiszedte a kezemből és nem adta vissza, majdnem meg is ütött úgyhogy inkább nem is próbálkoztam... gondolom a fiút elfelejthetem ezek után... pedig én nem csináltam semmi rosszat :/ annyira pszichopata állat ez az idióta...


2015. szept. 2. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mák, hogy vége lett, engem ez nem zavarna jelenleg, találkoznék veled még utána is.
2015. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak annyira égő... felhívtam utàna és bocsànatot kèrtem erre kimért hangon snnyit mondott hogy erre aludnia kell egyet...
2015. szept. 2. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy vége lett az agresszív vadbarom exeddel.

Zárd ki az életedből a barmot.

Engem nem zavarna egy ilyen fenyegetőzés, ha tényleg nagyon kedvellek,dehát nem vagyunk egyformák.

A reakcióm kb:semmi baj Drága, holnap találkozunk.

Az exednek pedig megmondanám hova dugja fel a véleményét,és kit fenyegessen.

Nem nagyképűség ez,csak hát...

Inkább az a kérdés, miért randizol rögtön 1 héttel a szakításod után!?

2015. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert tilos vagy mi? amúgy is ő szakított velem
2015. szept. 2. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Az exed szakított,és még ő arcoskodik,komoly a pali.

Tilos?

Dehogy tilos.

Az okosok azt mondják, nem szerencsés egyik párkapcsolatból a másikba ugrani,de a te életed, természetesen azt csinálsz, amit akarsz.

2015. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy volt egy polgárőr aki hasonlókat mondott telefonba egy uzsorásnak és több évre elítélték ezért öngyilkos lett amiről videó is készült. Mond meg az exednek te buta liba, hogy ez nem játék
2015. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért jöttök össze ilyen agresszív idiótákkal? Sosem fogom megérteni..miért jó nektek rettegésben élni, hogy ha szakítotok vele, akkor ezt csinálja?
2015. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!