Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak csinálni hogy elfelejtsem őt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy beleszerettem egy férjes nőbe de olyan szintem hogy nem telik el 1 nap az életemből hogy ne gondoljak rá ! Egy párszor le is ittam magam emiatt mert elmondta nekem hogy ő is belémszeretett de sajnos a barátságnál több nem lehet köztünk de rohadtul hianyzik es mindig elsirom magam ha csak rágondolok ! Van egy ötletek hogy hogyan tudnám elfelejteni ? Nagyon fontos lenne válaszotokat előre is köszönöm ! 21 F voltam...

#segitseg;parkapcsolat
2015. ápr. 14. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

21 vagy. Iszol, sírsz, férjes nőkre pályázol...

Mindenféleképpen keress fel egy pszichológust, mert ez részletekben sem normális, egészében meg végképp nem.

Sok sikert a gyógyuláshoz!

2015. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos hogy ne találkozzatok, ne beszéljetek. Zárd le magadban, utána menj új dolgok után, nyiss mások felé. De nem most, hanem miután lezártad magadban és felfogtad hogy el kell felejtened és el is akarod. Az idő lesz a megoldás számodra.
2015. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!