Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseh Juli kérdése:

Hogyan tegyem túl magam az első párkapcsolatomon? 15/L

Figyelt kérdés
Együtt voltam az egyik osztálytársammal, szakított velem, de nem tudom túltenni magam rajta. Már több, mint 2 hónapja szakítottunk és ő már nem érez semmit. Én viszont még mindig szeretem. Tudom, hogy fiatal vagyok, lesz más, de elutasítottam 2 fiút, mert nem éreztem magamat késznek egy új kapcsolatra. Mennyi idő kell még? Az a nehéz, hogy osztálytársam, tehát mindennap látom, de hogy ez ne legyen elég, még a kollégiumban is ott van. Ráadádul tökéletes. Próbáltam benne negatívumokat keresni, de nem találtam. Meddig várjak még, hogy elmúljon ez az érzés?

2017. ápr. 8. 09:38
 1/8 anonim válasza:
16%
Júlika. Rómeó már mást szeret. Ez van. Ha akarod, én megvígasztallak. 16/f
2017. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de ismeros:)

Nekem is 15 evesen volt az elso "kapcsolatom" (bar az en esetemben ez alig 3 hetes volt, szoval nem nagyon nevezheto annak) es a szakitas nagyon fajt, foleg, hogy nekem is evfolyamtarsam volt a fiu es raadasul csunyan raszedett es utanam par hettel mar jott egy masik lany. (A

azota ezt egyebkent mar fene tudja, hannyal eljatszotta)

Lenyeg a lenyeg, nekem eleg sok ido kellett, hogy teljesen kiabranduljak belole, kb.olyan 9-10 honap. Az elso szerelmen, legyen az a kapcsolat, majdnem mindig nehez es sok ido tullepni. Es siettetni, eroltetni sem lehet, mert ennek egyszeruen magatol kell megtortennie. Csak annyit tudok mondani, hogy tereld el a figyelmed akarmivel, sport, hobbi, konyv stb, igazabol barmi jo, amit szeretsz csinalni, en pl.a nyelvtanulasba "menekultem". Hidd el, ez sokat segit, az elejen meg lehet, hogy edzes/olvasas/akarmi kozben is folyton kattogni fogsz, de ki fog kapcsolni az adott dolog hamarosan:)

2017. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*legyen az a kapcsolat barmilyen rovid

bocsanat, ezt akartam irni, csak lemaradt

2017. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen ugyanez a sztori nalam is

stimmel a kor, a szakitas idopontja, es hogy osztalytars:D

irj ha szeretnel lelkizni

2017. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik párkapcsolaton egy másik párkapcsolattal lehet túl lenni.
2017. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom ismeros elso kapcsolat elso szakitas :'( csak en meg fiatalabb vagyok, nekem is osztalytars, en mindenel jobban imadom ot, minden nap beszelunk es tudom h szamithatok ra :) tudom konnyu mondani h ne gondolj ra... zard le az egeszet magadban erezd magadat szerencses csajszinak legyel boldog h volt egy kapcsolatod en is ezt csinaltam es sztem nem elfelejteni kell hanem lezarni es szep emleknek eltenni ;) legyel baratnokkel az segit a legjobban talalkozz minden nap baratnokkel es ugy fogod erezni h minden szabadidod kihasznaltad es nem erzed majd a baratod hianyat, azt h ez mennyi ido lesz rajtad mulik, de ha meglatod az igazit rogton tudni fogod, de csak akk tudod lezarni az egeszet vegleg

Remelem segitettem :D

13L

2017. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is 15 evesen kezdodott az elso komoly kapcsolatom. Most 18 eves vagyok, nem reg szakitott velem a 'parom',pontosabban 1 honapja na de ez nem fontos... viszont nalad peldaul igen rossz az hogy osztalytarsad es latod napi szinten.. Viszont ahogy az elozo emberke irta hogy egy masik emberrel konnyebben lehet felejteni.. Szerintem kezdj el ismerkedni, beszelgetni mas fiukkal.. Ne agyalj rajta, probald meg akar valami hobbival elterelni a figyelmed. Tudom nehez, de menni fog!<3 Kitartas!! :) 18L
2017. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a sok hasznos választ! 😊 Azóta elkezdtem sportolni, már kevesebbet gondolok rá és mindig jó érzés elolvasni a válaszokat! Köszönöm, tényleg sokat segítettek a válaszok! :)
2017. ápr. 16. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!