Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Augusztus, uj suli, osztály,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki 17 kérdése:

Augusztus, uj suli, osztály, haverok,? "?

Figyelt kérdés
Sziasztok, augusztusba kezdodott az uj suli, osztaly STB.. Nah most total egyedul voltam egy egy velem koru osztaly tarsam is es elkezdtunk beszélgetni egyre többet es utana egyre jobban puszigatott meg a nyakába ugrottam meg (igen😍) de utana ez az egesz egyre jobban el kezdett ritkulni megkerdeztem hogy miert es o nem mondott semmit:c es mostanába nem nagyon beszélünk de hiányzik, szülinapjára csinaltam neki egy kepet es kaptam tole egy ölelést es ennyi :c az jo erzes volt de ilyenkor mit tudok csinálni? :c

2017. ápr. 8. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy küzdesz érte, vagy elengeded. Attól függ mennyire fontos neked, nektek (mert hát ha ő nem akarja akkor hiába minden) ez a kapcsolat, de szerintem mindenképp beszélj vele.
2017. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!