Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelölt be facebookon az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be facebookon az a lány akit nem is nagyon ismerek?

Figyelt kérdés
Szóval a történet az hogy július közepén lehivott egy fiú barátom és ketten elmentünk beszélgetni viszont meguntuk hogy ketten vagyunk és ő hivott 3 csajt akiket csak ő ismer..én pedig csak névről ismerem őket és ők is engem hisz mondták. És a 3 csaj között volt 2 lány aki nagyon megnézett és a másik aki bejelőlt most a napokban facebookon. Pedig csak néhány szót váltottunk/beszéltünk. 16/F a lány 16/L

2016. aug. 5. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
mert tetszel neki.14/L :D
2016. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak én vagyok így vele, de a fele ismerősömről fbn fogalmam sincs, hogy ki/nem ismerem annyira. Mondjuk ez azért van talán, mert nem használom annyit, csak beszélgetésre és ha bejelöl valaki akkor elfogadom, mert miért ne. :D


Hogy kérdésedre is válaszoljak, nem tudom. Valószínűleg ő viszont tudja, szóval fogadd el és ha ír akkor kiderül ha meg nem, akkor csak úgy. :)

2016. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bejelolt hogy egyel tobb ismerose legyen kitudja
2016. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
annyit jelent, hogy nyitott emberke az új emberi kapcsolatokra. Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy bejössz neki, mint párkapcsolati partner, bár erre is lehet esélyed, hanem leginkább azt jelenti, hogy szívesen ismerkedik veled. Az hogy nagyon megnéznek az emberek, hát persze, kíváncsiak egy új emberkére, akit megismernek, akivel egy társaságban vannak. Természetesen ez is jelentheti azt, hogy szimpatizálnak veled, vagy akár vonzónak tartanak, de lehet csak kíváncsiak voltak rád, hogy milyen is vagy. Lányok nagyon sokat olvasnak a testbeszédről. Bár ez függ a környezettől is, hogy pl amikor beszéltél, akkor néztek, vagy mikor meg voltál bújva a háttérben, akkor? Ha az utóbbi, az már lehet akár más is, akár akár egy kis flört is.
2016. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem bejelölt még múlt ősszel egy srác akivel egy büdös szót nem váltottam életemben, csak együtt buszozok vele...nem is ugyan oda járunk...azt se tudom honnan tudta meg a nevem xd

szóval lehet semmit, de kérdezd meg tőle :D

2016. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor épp nem beszéltünk csak néztem ki a fejemből...rá pillantottam és azt vettem észre hogy néz.
2016. aug. 5. 21:18
 7/8 anonim válasza:

Az #1 és #3 válaszoló tökéletesen leírta. :D


Ami még lehet, hogy érdekesnek talál téged (ne, ne gondold túl). Megakar ismerni, barátkozni veled. Ez még nem jelent semmit. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor haverság, később akár barátság. aztán kitudja... :)

2016. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen helyzetben volt már részem, és megtanultam, hogy nem kell foglalkozni vele.. Inkább élőbe kell egyszer valami véletlen, amikor elkezdhetsz beszélgetni valakivel, aztán ha úgy van jöhet a facebook :D
2016. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!