Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha a csaj szinte soha nem Facebookozna?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy csajjal. Nagyon értelmes és aranyos.

Az egyetlen "probléma" az, hogy előfordul, hogy több mint 1-2 napig nem néz fel Facebookra, így pl az én üzeneteimre is sokszor csak napok múlva válaszol.

Vicces, mert pont amiatt, hogy Facebookozás helyett egész nap könyveket olvas lett számomra vonzó, de emiatt kicsit parázom is, hogy ha összejönnék vele, akkor igazából még egy találkozó megbeszélése is körülményes lenne, mert gyanítom az sms-eket/telefonhívásokat is ignorálja, máshol pedig nincs fent (pl twitter).


Nyilván, emiatt nem fogom "dobni", de kicsit megnehezíti a dolgomat, hogy 2 napja hívtam el randira Facebookon és még mindig nem volt fent (élőben nem tudok vele random találkozni, csak előre egyeztetett időpontban). :D


17 vagyok, a csaj 15


2017. ápr. 9. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki hogy ilyen a lány.:)

Am kérdezd meg tőle hogy hol tudnátok többet beszélni, vagy valami ilyesmi.

Sztem ez nem nagy probléma.

2017. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most kapaszkodj, mert én szinte napra pontosan 8 HÓNAPJA nem voltam fenn fészen :)16l
2017. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért az más ha pl felhívod. Azt nem annyira tudja ignorálni maximum ha nem hord magával telefont.
2017. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm, aki még csak nem is regisztrált oda, hanem más alternatívát használ (IRC & Discord). <-- ezt belátva gondold át,hogy mi a fontosabb,ha egyáltalán nem használná, vagy csak ritkán? :)
2017. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!