Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az beteg ha egy jóval idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteg ha egy jóval idősebb férfi tetszik?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodom, hogy ez normális e, nem tudom hogy az idős pasik mit gondolnak erről,es hogy lehet e valami jövőképe az ilyen nagy korkülönbségű párkapcsolatnak.

17L


2017. ápr. 9. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mekkora a korkülönbség. Ha te 17 vagy, a pasi meg max 27 az még nem olyan gáz. De ha mondjuk 17 ő meg 30-40 az már ciki és beteges.
2017. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagy korkülönbség? Anyósom és az új barátja között 22 év van. Én azon szoktam elgondolkozni, hogy mekkora undor kell szegény párának, hogy 40 éves létére egy 62 éves kolbit a szájába kapjon, pusztán azért, mert az ember tele van pénzzel. A te sztoridra visszatérve, nos, ha te 17 vagy és az édesapád korúak tetszenek, ami 40+, akkor van valamiféle apakomplexusod. A szüleim között 9 év van, ami nem gáz, de én max. 5 évig tolnám ki az ideális korkülönbséget.
2017. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!