Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes egy 27 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egy 27 eves fiuba? 16/L

Figyelt kérdés
Nem tudom mit erzek de csak az a baj hogy mindig intim temarol beszel es az engem nem erdekel ... csak azert lenne velem vagy van mas erzese is irantam?? mit tegyek?

2017. ápr. 11. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Viszont jelen esetben nagyon valószínű, hogy nem a két szép szemedbe szeretne bele, és az eltérő hozzáállás miatt vagy ő érezné rosszul magát melletted, vagy te tennéd szét a lábad az unszolására, amit később jól megbánnál...

2017. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A 27 éves az már nem fiú hanem férfi, csak úgy mondom. És amint látod nem fiús hanem férfias igényei vannak. Nem neked való ez a pasas 16 évesen. A korban jobban hozzádillőkkel kellene foglalkoznod, járni, szórakozni. Nem ezzel a férfivel. Csak meg akar dönteni. Mit gondolsz miért intim témákról beszél? Te meg még nem vagy kész ezekre. Ne is foglalkozz vele.
2017. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Miert irod ki ezt a kerdest ugy 20x?:( asszem mar reggel is lattam.
2017. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert hátha egyszer valaki azt írja, hogy OK, ugorj csak...
2017. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegnap kicsit másképpen raktad fel a kérdést.
2017. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak ma irtam ki ezt tegnap nem irtam ki semmit... De azert koszonom a valaszokat
2017. ápr. 11. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod kérdező, hogy az igazsag meg a hülyék mindig odaat vannak! :/
2017. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!