Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdeklem? (Többi lenn)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Nemrég láttam a buszon egy elég szép lányt, oda akartam menni, de a barátnőivel volt. Ő valószínüleg nem vett észre, messzebb állt. Megszereztem a nevét, bejelöltem facebookon, ráírtam. Visszaírt, beszélgettünk pár napig, de néha csak flegma valaszokat adott, neha rendeset, valtozo. Elhívtam talizni, visszaírt, hogy lehet majd róla szó, de nem tudja. Érdeklem vagy csak szórakozni akar?

15/F



2017. ápr. 13. 13:22
 1/1 anonim válasza:
Ennyiből nem lehet tudni. Szerintem beszélj még vele. Ha nem akar késöbb se talit, akkor csak szórakozik. :)
2017. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!