Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
En egy 13 eves lány vagyok igen, csak 13 de az utobbi par honapban teljesen tonkrement a lelki allapotom...szeptemberben egy uj fiu(legyen:jozsi)jott az osztalyomba es egybol szerelemre talalt a legjobb baratnommel(legyen:sara)hozzateszem meg a csokjuk is megvolt...nekem az a fiu egy picit tetszett de kulonosebben nem erdekelt..6.honapra ra szakitott saraval kataert..akkor lettunk nagy jo baratok amikor mindkettonknek uj baratja volt(neki ebben a suliban a 2. Neve legyen:kata) nekem az elso..nagyon sokat voltunk 4esben de...valami megvaltozott..sokkal jobban megismertuk egymast nagyon sokat voltunk 2en oszinten beszelgettunk meg a legfeltetteb titkainkat is elmonduk egymasnak...de aztan en szakitottam a baratommal mert ez a fiu(jozsi),szoval beleszerettem.ugyan ekkor ő is szakitott az akkori baratnojevel(kata)..szerelmes vagyok bele es ezt nagy nehezen el is mondtam neki es en is tetszek neki...aztan par hetre ra oszejott ujra a regi baratnojevel(sara) akivel szeptemberben is jart..ez a lala(sara)a legjobb baratnom...volt..aztan tegnap kirandultunk az osztalyal es a fiu akivel meg mindig nagyon jo baratok vagyunk mindig flortolt velem mint mindig es nezte a fenekem bar ezeket mar megszoktam. A lenyeg hogy egy kicsiket p@rverz ami neha tetszik is.szoval par perce elkuldott nekem a bartnoje egy olyan kepet amin egymas mellett teloznak a fiuval(a baratommal akibe szerelmes vagyok) es mar feladom de nem megy...nem szeretbek keshez nyulni de az lesz a vege...

2017. ápr. 13. 16:48
 1/3 Xyz333 ***** válasza:
88%

Ez a srác játszik veletek, ne add fel az életed miatta! Légy erős és inkább vágj vissza, tedd féltékennyé mással, csak hogy egyenlítsetek. Aztán pedig felejtsd el a francba, ha csak szórakozik! Ha alkalmad van rá akkor tedd fel neki a kérdést! Pl. : Te hülyének nézel? Blabla.

De ennyi miatt rohadtul ne add fel, az életben ennél sokkal keményebb dolgok is várhatnak!❤

2017. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13 évesen késhez nyúlnal ilyen értelmetlen hülyeségekért?Nem,nem fogod magad bántani,ez csak figyelem felkeltés,nincs elég merszed hozzá. Mesélhetnék neked az én életemről,egy hétre helyet cserélnénk sírva mennél haza,és rájönnél hogy ez amitt itt leírtál,egy orbitális nagy gyerekes hülyeség amit csak te látsz nagy dolognak/helytelenül/
2017. ápr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AdventurerTomcs ***** válasza:
100%
13 évesen.Kés.Amikor ez a két dolog össze kerül csak nevetni tudok , már elnézést.Ha le írod a bánatod oké el olvassuk de kérlek ne hidd hogy az emberek ezt komolyan fogják venni.Persze aláírom egy 13 éves is lehet szerelmes, de az biztos hogy te még nem tudod éretten kezelni a helyzetet
2017. ápr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!