Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Csak én vagyok itt olyan szerencsétlen hogy valentin napon egyedül, magányosan iszogatok itthon fiú létemre? 15

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, öngyilkosság, szerencsétlen, halál

2017. febr. 14. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Igen

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 2017. febr. 14. 17:28 Privát üzenet
Igen. :)

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 2017. febr. 14. 17:37 Privát üzenet
Remélem csak Clorox-ot iszol, elvégre a kulcsszavak köteleznek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/22Időpont 2017. febr. 14. 17:40 Privát üzenet

Hát figyelj, a válasz: nem.

Én is egyedül leszek otthon és egyedül fogok iszogatni mert, barátnő az nincs, de Paris SG - Barcelona meccs az van :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 2017. febr. 14. 17:46 Privát üzenet
Én lànyként ülök itthon, szóval nyugi:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 2017. febr. 14. 17:50 Privát üzenet

nem, üdv a klubban. Én évek óta így vagyok :D sőt nem csak valentin napon, hanem az év minden egyes napján :D

De semmi gond. Itt van a laptopom, itt van egy csomó játék rajta és itt az ölelőpárnám is az éjszakára.

#bestlife4ever,#happy4everal1

18/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 2017. febr. 14. 17:51 Privát üzenet
nem értem miért kell ezen ennyire kiakadni XDD ugyanolyan nap, mint az összes többi. ha van párom, ha nincs, nem fújom fel ezt a napot

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/22Időpont 2017. febr. 14. 17:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, :O aztaa

# 8/22Időpont 2017. febr. 14. 17:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#6ra gondoltam

# 9/22Időpont 2017. febr. 14. 17:53 Privát üzenet

Nyugi már.Millióan vannak így.Én mindjárt kezdem a tanulást fizika tz-re most toltam be, egy hatalmas hamburgert...majd megyek hajat mosni.

Átlagos nem, nem csak Valentin napon kell úgy viselkedni egymással.

L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/22Időpont 2017. febr. 14. 18:09 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lassan valentinnap egydül fogom tölteni mert egy szerencsétlen **** vagyok tudtok mondani szomorú szerelmes filmet? Ami mellet szépen berugok és megeszek 1kg csokit
Csupán én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki 2 nap múlva, azaz szilveszterkor egyedül fog lenni?
Ért már véget ilyen hosszú barátság valakinek? Vagy egyedül én vagyok ilyen szerencsétlen?
Tényleg csak én vagyok olyan béna, és szerencsétlen, hogy az egy éves gyerekem nem tud egyedül elaludni, és nem alussza még át az éjszakát?
Minden barátnőmnek van barátja csak nekem nincs. Depressziós vagyok már, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (16L)
Lányok! Csak én vagyok az a szerencsétlen, aki azt érzi, hogy egyedül fog megöregedni?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!