Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjük újra a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjük újra a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk.Valamilyen okok miatt nem tuk velem lenni es feladta. Tudom hogy szeret még és egy kis idő kell neki.Helyre fog állni minden.2 hónapja hagytuk abba úgy hogy én heteken át harcoltam érte éjjel nappal hogy ne veszitsem el de mégis elment.Nagyon erős kötődés volt közöttünk.Tudom hogy szeret de rengeteg dolga van amit el kell intézzen és rengeteg tanulnivaló,igy ez a kötődés csökkent.Rengetegszer próbálkoztam újra néha visszautasít néha nem tud dönteni.Viszont most nézegettem a régi képeinket és üzeneteinket és nagyon visszatértem a múltba.Az életemnél jobban szeretem őt.Mindennél jobban próbálom most visszatartani magam hogy ne irjak neki,de nem tudom mi lenne a helyes döntés.Több mint egy hete nem beszélünk normálisan és néha hideg irántam néha nem. De most úgy gondolom hogy igy egy hét után új lappal tudnék nyitni. Mit irhatnék neki hogy a viszonyunk újra a régi legyen?
2017. ápr. 15. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagynod kéne :/

Velem is volt már ilyen. Mármint hogy én feladtam, miközben a srác még küzdött volna. És küzdött is, pedig én többször megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Nagyon idegesítő volt. Folyton zaklatott...kamu fb profilokon keresztül, meg minden...persze nem hiszem, hogy te ilyen mélyre süllyednél (habár nem ismerlek), de ha a lány már nem akarja, akkor lehet kényelmetlenül érezné magát miattad, amit gondolom nem szeretnél. Ne kínozd magad, ne nézegesd a képeiteket, a beszélgetéseiteket, mert attól csak jobban szenvedsz. A legjobb megoldás az lenne, ha letiltanád mindenhonnan, és akkor nem lenne kísértés. Én is éreztem már úgy, hogy nem tudok valaki nélkül élni, de még mindig itt vagyok, és képzeld: élek.

2017. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó ez tapasztalat :D szeretem a töltött káposztát. 22/F
2017. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, ugyanez volt velem is de en ferfi modra kuzdottem erte.Nem hagytam veszni,de ő semmit nem akart megbeszélni csak azt mondta hogy vége.Mindig azt mondtav ha haragszik rám az azért van mert szeret.És tudom hogy nincs vége és legbelül szeret ő engem.Egy kis időre van szüksége és rájön majd hogy mennyire szerettem és hogy senki nem fog ennyit küzdeni érte.Csak szép lassan kezdjünk el újra beszélgetni.Persze most nem zaklatom.Nem keresem.Keressen ő.Multkor rám is irt.Rövidke kis beszélgetés volt a réfgiekhez képest.De legalaább gondolt rám.Akkor fogom hagyni ha télleg belátom majd hogy értelme nincs,de amig latok remenyt soha nem adom fel.
2017. ápr. 16. 03:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem is lesz a barátnőm többé legalább barátkozunk majd.Nagyon fontos személy számomra,aranyat ér uyanúgy én is neki. Amúgy ő volt az aki megvaltoztatta az eletemet
2017. ápr. 16. 03:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Wow, nagyon szeretheted.De ha össze is jöttök újra, az lehet már nem lesz a régi. Lehet, hogy egykor jól megvoltatok és minden szép és jó volt, de amikor két ember újrakezdi, az sokszor már nem lesz olyan jó, mint elősször. Persze nem hiszem, hogy ezzel most meggyőztelek arról, hogy mondj le róla, pedig szerintem az lenne a legjobb mindkettőtöknek. Azt jól teszed, hogy békén hagyod és várod, hogy ő keressen, mert így tuti nem vagy a terhére. Az exxel való barátkozás meg nem tudom mennyire jó dolog. Nekem nem vált be. A fent említett sráccal is megpróbáltunk barátok maradni, mert ő nagyon akarta, de nem működött. Minden beszélgetésünk a régi időkre emlékeztetet, és nem volt túl kellemes. De ha mindenképp harcolni akarsz a lányért, akkor hajrá, de nem lesz könnyű, az tuti és megvan a kockázata annak, hogy nagy pofára esés lesz a vége.
2017. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat figyeld van hogy nem beszelunk 1-2 hetig de aztan ramir hogy mennyire hianyzok neki stb.. es akkor ugy hirtelen atvalt minden a regire es olyan mintha abban a pillanatban kapcsolatban lennenk.Sajnos masnap mar minden a regi es ugyanott folytatjuk a nemtorodomseget meg ilyenek.
2017. ápr. 17. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
És szerinted ennek van így értelme? :\
2017. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ugy mostmar kezdek rajonni hogy nincs. Habar varok meg azert egy kicsit.Aztan megkerdezem hogy mit akar elerni ezzel es mi ertelme ennek hogy nem beszelunk ugy mint regen. Pedig azt mondta hogy soha nem fog elmenni.Es en is ugy kepzelem ezt el hogy orokre joban leszunk.Olyan eszembe sincs hogy orokre elfelejtsem de szerintem neki sem.Csak valami hianyzik ami ujra felelesztene ezt a kapcsolatot akar baratilag is egyenlore.
2017. ápr. 17. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos olyan nincs, hogy örökre. Nagyon kevés olyan eset van, amikor két ember a halálukig együtt marad. Nem tudom hány évesek vagytok, de mivel a "tini párkapcsolatok" kategóriába írtad a kérdésed, feltételezem, hogy tinik vagytok. Ilyenkor meg elég túlzásnak tartom azt kijelenteni, hogy "örökre". Ha nekem egy srác olyat ír, hogy örökké szeretni fog, csak mosolygok magamban. Nyilván nem lesz úgy. Ennek ellenére amikor két személy jár egymással hajlamosak olyanokat mondani, hogy ők sose fognak szakítani, de ez az esetek többségében nem igaz. Természetes, hogy sose fogod elfelejteni, mert aki valaha fontos volt, arra az ember egy életen át emlékszik, de nem is kell őt elfelejtened. Én a helyedben nem várnám a csodát. Valószínűleg sosem lesznek a dolgok olyanok, mint régen. Tudom milyen nehéz elengedni egy olyan személyt, akit legszívesebben marasztalnál. Az utóbbi időkben sok ilyen emberről kellett lemondanom, szóval nekem elhiheted, igaz a mondás: ami nem öl meg, az megerősít. Lehet, hogy most nagyon nehéz és ijesztő elengedni őt, és úgy érzed mindig őt fogod szeretni, ez normális, mint ahogy az is, hogy egy bizonyos idő elteltével ezen már csak nevetni fogsz. A múlt azért múlt, mert már elmúlt. Sajnos sosem lesz már belőle jelen. De ne hagyd, hogy a múltad tönkre tegye a jelened. Ha folyton csak azon a lányon rágódsz, akivel a múltban jártál, azzal nem érsz el semmit, csak kínlódsz. Lehet, hogy akkor és ott jó volt vele, de ez nem jelenti azt, hogy most is működne a dolog. Barátkoznotok sem kéne, max amikor már mindketten feldolgoztátok a szakítást és továbbléptetek.
2017. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!