Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni szeretnénk egyik barátnő...

Futni szeretnénk egyik barátnőmmel, de nem tudjuk mikor kezdjük el. Valaki adna tippet, hogy hány órakor, ill. milyen ruházatban érdemes futni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 16:41
 1/2 anonim válasza:
Szerintem az idő csak tőletek függ. Sokan ajánlják a reggeli órákat, nekem délután kényelmesebb, szóval én még sötétedés előtt, hat körül szoktam indulni. Viszont az fontos, hogy evés után (legalább) 2 órával induljatok.
2017. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A ruhánál meg annyi a lényeg, hogy kényelmes legyen. A legfontosabb egy jó futócipő, meg egy kényelmes sportmelltartó (ami elég erősen tart). Ne legyen túlságosan szoros a ruhátok, mert akkor könnyen beszorul a levegő. Én egyébként cicanadrágban, és valami kényelmes topban/trikóban/pólóban szoktam futni, ami éppen jól esik.
2017. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!