Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért van az, hogy elvagyunk egy ideig barátnőmmel. Pár hét. Aztán szakítunk. Nem beszélünk egy ideig, aztán megint keresni kezdjük egymást, msn, sms, stb. megint találkozgatunk, és újra meg újra ez megy.

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy még sokáig sem tudok rá haragudni, mert annyira beleszerettem, olyan dolgokat tett meg nekem (nem szexuális téma) amit más eddig nem. Mit csináljak, most mikor újra ez van? 20F
2010. júl. 13. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem két dolog miatt játszhatjátok ezt az egészet: 1., így sokkal izgalmasabb, színesebb a kapcsolatotok. újra és újra meghódítjátok egymást, próbálgatjátok a határokat, meddig mehettek el úgy hogy a másik még visszafogadjon stb. 2., megszokásból keresitek újra egymást és nem vagytok képesek tovább lépni. ha az 1., eset akkor egészségetekre.. mindenkinek van vmi perverziója..:D ha a 2., próbálj továbblépni, nézz körül máshol nyár van új flört lehetőségek és egyéb közhelyek..
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inkább a 2. nem tudok továbblépni. :/ mindig tesz valami olyat ami máris érdekel. hiába megyek el bulizni egyszerűen nem tudok neki ellenállni. és tudom h újra meg újra ez lesz :S
2010. júl. 13. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor próbálj megszakítani vele minden kapcsolatot. ha gondolod (és kibírod anélkül hogy megint összejöjjetek) előtte mond el neki hogy te szeretnéd külön utakon megpróbálni és hogy jobb lenne ha kerülnétek egymást. menjetek máshova bulizni, tiltás msnről, tel.szám törlés stbstb
2010. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már ezt is próbáltam fél éve is. 1 hétig bírtam. most is próbáltam nem észrevenni, teljesen kitörölni, de nem megy ... és legutóbb nagyon átvert. de még emiatt sem haragszom rá.:S
2010. júl. 13. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd megunod ezt a balek életmódot!Azt írod nem bírod elvágni a szálakat,múltkor is csak 1 hétig bírtad.

Hadd kérdezzem meg,mégis mire vársz,milyen érzésre,ami majd segít?

Ugyanis a szakítás egy nehéz és sz@r dolog.Bizony az ember padlóra kerül és fizikaliag fáj a másik hiánya!De!Már csak önvédelemből is,ki kell tartani amellett,hogy vége!Az elején vacak,de idővel gyógyul az ember.Úgy semmiképp nem lesz jobb,ha kicsit is hiányzik,te újra keresed.Ennek a macska-egér játéknak nincs értelme.

Húzzátok egymás idejét,ráadásul így közös jövőről sem lehet ábrándozni,mert az sem biztos,hogy a holnapot megéritek együtt.

Legyél férfi és keress egy olyan lányt,akivel működne is a dolog!

2010. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már megint késő :/ megyek hozzá :D :S :D
2010. júl. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!