Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes komolyabban terveznem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabban terveznem egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy sráccal, kb. 2 hónapja vagy egy kicsit több, mivel nem egyvárosban lakunk( ő Zalaegerszeg én pedig Nagykanizsa), ezért eddig csak 4x sikerült taliznunk. A srác mindig mondja rám, hogy gyönyörű vagyok, sokkal jobb, mint az exei, nagyon kedves velem , szinte mindig próbál a kedvemben járni, sokszor kér tőlem képet,ahol mosolygok.Viszont rengetegszer hozza fel szóba a szexet, és azt is mondta már, hogy nem szereti, ha sokáig váratják a dologgal.Már az első randinkon simogatott és megcsókolt. A harmadik-negyedik randin pedig már egész bensőséges tájakra is tévedt a keze.Már egy csóktól is áll neki.Utóbb azt is bevallotta, hogy néhány képemre kiel3gíti magát.

Szerintetek valóban tetszem neki vagy csak "azt" akarja? Érdemes vele kezdenem?


2017. ápr. 15. 11:07
 1/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 és 19
2017. ápr. 15. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az termesztés ilyen fiatalon hogy egy csók tol is áll neki xd

De szerintem csak meg akar húzni :/

Miaz hogy nem szereti ha sokat váratják ??

Példa, "szerintem is gyönyörű vagy, egy remek ember, igazán jól fogalmazol :3

Jah, és én sem szeretem ha sokat váratnak !! " , Remélem át érzed az iróniát....

Hagyd a pic-sába ha nem tud várni, hány éves vagy ? Mond neki , hogy neked ő az első , és szeretnél legalább 7-8 hónapot várni, vagy egy évet, nézd meg miben változik a viselkedése,

Két hónap , 4x találkoztatok, az kb két hetente , figyelj, így hülyíteni ,én is tudnálak, csak két hetente látlak, mellette hülyítek egy közelebbi csajt, miközben egyet épp dugok....

Tudom szarul hangzik az igazság, de ez van ...

Hagyd ott, nehogy megbánd inkább ...


22f

2017. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem is hagyd rá. Az ilyenek csak "azt" akarják. Még most hagyd ott, még mielőtt nincs belőle baj.

És nincs valami eredetibb dumája? Hülyíteni akar csak...

2017. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a srácnak a neve? Teljes.

Lehet ismerem és tudok véleményt mondani.

2017. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úúúúúú de bunkó.

Ne haragudj, de ha te egy ilyen sráccal komolyra akarsz tervezni, akkor te erre vagy való. 19 évesen tudnod kéne párt választani.

Ez a srác egy paraszt, aki a szexre hajt. Egyrészt randin nem emlegetjük az exeket, másrészt nem emlegetjük,hogy a képeidre veri ki (komolyan, ehhez mennyi ész kell?), harmadrészt nem tapizunk le senkit, negyedrészt, nem utalgatunk arra,hogy minél hamarabb meg akarjuk dugni a másikat.


A kérdésem komoly: Miért találkoztál vele 4x is? Adod alá a lovat. Normális csaj az első randi közepén ott hagyta volna.

2017. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt akarja. pasi vagyok. tudom.


Viszont ha neked tetszik ő, akkor csinálj egy olyan próbát hogy fél év!!! FÉL ÉV! szex nélkül.

Ha szűz vagy akkor 1 év.


Elmondod ezt neki. Ha elhagy akkor ez van.

Ha veled marad akkor tudni fogod hogy szeret.

2017. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!