Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt barátom óta nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom óta nem találok magam mellé senkit, aki komolyabban gondolná. Volt pár futó kalandom, de az nem ugyanaz. Mit csináljak? Annyira jó lenne ha törődne velem valaki.

Figyelt kérdés
2016. szept. 27. 12:29
 1/9 anonim válasza:
Írj :).
2016. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos a nők szemében szinte csak kétféle férfi létezik: aki csak szexet akar, illetve aki megjátssza, hogy komoly kapcsolatot akar, de valójában ő is csak a puncira utazik. Ez is a szokásos média-agymosás számlájára írható, pedig bizonyosan vannak, vagyunk olyan pasik, akik tényleg komoly célokkal ismerkednének.
2016. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Járj el bulizni, de ne legyél könnyűvérű. Ha ez így megy neked akkor simán összejöhet egy srác hosszabb kapcsolatra.

Mennyi idős vagy?

2016. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a baj csak az hogyha elmegyek bulizni, akkor csak futo kalandra vagyok jo :D eddig ez a tapasztalatom
2016. szept. 27. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne bulizni járkálj, Kérdező, a normális,hűséges pasik pont hogy NEM a diszkókban lelhetőek fel.
2016. szept. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 27. 14:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget...simán fellelhetőek a bulihelyeken is, csak nyilván sok a barom. Nem ismered azt a "mondást", hogy ha megakarod találni az igazi nőt, légy igazi férfi? NA, most ugyanezt tanácsolom csak fordítva. Hidd el a hasonló értékrendű lányok-fiúk egymásra bukkannak egy idő után, csak a lényeg minél több inger érjen téged. Gondolok arra járj szórakozni, múzeumba, moziba, baráti társaságokba és egy idő után jön akinek jönnie kell. Az a legrosszabb ha valaki vagy könnyűvérű, vagy az elérhetetlent játssza el. Amikor láttam egy lányon, hogy szimpatizál velem akkor én is érdeklődtem utána. Volt barátnőm 4. randin engedte a csókot, de mégse hagytam annyiban, mert láttam, hogy ad jeleket amúgy, hogy akar tőlem valamit, csak nem adja magát könnyen. Viselkedj emberien és hanyagold a futó kalandokat, mert egy normális srácnak nem vonzó kicsit sem. :)
2016. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj,nekem is kéne egy csaj aki nem dob automatikusan hülye indokkal 3 hónap után folyton 17/F
2016. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!