Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar találkozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous:)) kérdése:

Miért nem akar találkozni egy lány akivel pontosan 1 hete komolyabban írogatunk?

Figyelt kérdés
Szóval ezzel a lánnyal 1 hete írogatunk komolyan pl. úgy, hogy reggel is rám ír, hogy jó reggelt, és így megy ez suli után is. Amikor fent vagyunk kivétel nélkül írogatunk. Gondoltam, hogy ha így találunk akkor szombatra meghívom találkozóra, de ő csak ellenkezett. Szerintetek csak a lelki szemetesládája lettem? Vagy csak unaloműzésre kellek? Amúgy 3 év van köztünk és nem egy suliba járunk :/. Nem szeretnék a csicskája lenni főleg úgy, hogy nagyobb vagyok nála... Tanácsoljatok valamit, hogy hagyjam vagy tovább írogassak és lesz valami vele?

2016. dec. 20. 21:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
67%
találkoztatok mar valaha eloben? honnan ismered? lehet hogy fel
2016. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam vele, barátoktól ismerem viccből bejelöltem rám írt pont ma este egy hete és azóta szinte megállás nélkül írunk...
2016. dec. 20. 21:08
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
velem is volt már ilyen! én ol utálom ha egy ilyen rövid idő után már egyből "nyomul" az illető.... szerintem tart tőled hogy nehogy vvalami menekült legyél, aki fel akarja csinálni. szóval érted.... ezért nem kell neten ismerkedni :D de ha mindenképp találkozni akarsz vele, akkor még várj egy kicsit, amíg ő nem érdkelődik annnyira irántad, hogy találkozni akarjon veled :) hajrá!
2016. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát amikor én beszéltem egy fiúval, 3 hónap után találkoztunk...:D Szerintem érthető, hogy még nem akar.
2016. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De értitek megállás nélkül írunk 1 hete és elég fura, hogy egy városban élünk tőlem 1-2 utcányira van és semmi... Akkor támad ilyen érzésem, hogy én csak arra vagyok jó hogy elsírja mi történt vele stb. :/ elég szar érzés kihasználva lenni.
2016. dec. 20. 21:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi megállás nélkül írtunk 3 hónapot...naponta több órát skypeoltunk is...

Szerintem ez a lánytól függ, majd amikor akar:) Várd ki, ha érdemes!

2016. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Remélem mert ha csak kiderül hogy kihasznál akkor nagyon kiborulok, így is már fáradok bele! :D
2016. dec. 20. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hat az elso talalkozot lemondta , nem nagy dolog . Par nap elteltevel tedd fel ujra a kerdest , ha akkor is nemet mond akkor kezdj el gyanakodni
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Okés!
2016. dec. 20. 21:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondott indokot hogy miért nem? Mert amúgy szombaton dec. 24, szenteste, ilyenkor tök érthető ha a családjával akar lenni, ezt is vedd figyelembe pl.
2016. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!