Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánybarátom mindig megkér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom mindig megkér bulikban, hogy masszírozzam meg a hátát alaposan, de néha úgy érzem, hogy ez már túlmegy egy barátság határain. Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Múltkor kissé részegen a fenekét is elég alaposan megmasszíroztam az egyik partyban, de nem szólt hozzá semmit, hagyta, hogy csináljam. Szerintetek ez lehet valami jel, hogy többet akar mint barátság, vagy egyszerűen tényleg csak élvezte a masszázst? :D
2017. ápr. 16. 14:53
 1/2 anonim válasza:
100%
ha a hátát masszírozod csak, az belefér a barátságba, szerintem, bár nem feltétlen bulizás közben / bulihelyen, mert ott ugye általában történni szokott egy s más, arról híres (italozás hatása, sötétség stb). Viszont a feneke masszírozása már igen, túlmegy a barátság határain, hiszen az már az ágyéki szakasz, derék alatti rész, egyértelműen erogén zóna és igen, az, hogy hagyta, már azt jelzi, hogy többre vágyhat tőled, mint puszta barátság.
2017. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Buli alatt konkrétan házibulira gondoltam. Köszönöm a válaszodat :)
2017. ápr. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!