Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba! Mit tegyek? 16/l

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és most ismertem meg őt.Padtársak vagyunk.z elején nem beszéltünk de most meg már nem telik el úgy nap hogy ne beszéljünk.Megkedveltem talán jobban is mint kellett volna.Szeretem és nem csak mint barátot.De ő csak annyit tud hogy tetszik nekem azt nem hogy szerelmes vagyok belé..Nem tudja hogy nagyon szarul esik mikor megfogja az iskola legnagyobb ribijének a kezét és ott ölelkeznek mellettem(a ribi a csaja sajnos).Nem akarom neki elmondani mert úgye van barátnője.Néha engem is ölelget meg mondta már hogy szeret söt valamikor meg is puszil(akkor majdnem elájulok).De nem tudom mit tegyek mert neki ott van a ribi.Ha elmondom valszeg tönkre megy a barátságunk de azt hallgatni hogy a ribiről beszél meg ott romantikáznak mellettem ngyon fáj...

2017. ápr. 12. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezt így elmondanám neki, csak a ribi szó helyett használj mást. Nagyon aranyosnak tűnsz! :) 17/F

2017. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem ez fura, van egy barátnője és közben ölelget és puszilgat. Szerintem nem is szereti a „barátnőjét”.
2017. ápr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülj máshova
2017. ápr. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!