Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom többet érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goodgirl12 kérdése:

A legjobb barátom többet érez irántam?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve, hogy van egy legjobb barátom. Én 17 éves lány vagyok, ő 17 éves fiú. Barátságunk egyszerűen kezdődött. Meglátott első nap a gimiben és onnan alakult minden. Mindig is csak barátként gondoltam rá. Pár hónapja lett egy barátom, talán ekkor először tünt fel, hogy valami nem okés. Nagyon durván féltékeny lett és minden egyes nap azt hajtogatta, hogy ki nem állhatja a barátomat. Sajnos a kapcsolatom véget ért azzal a sráccal és ekkor láttam a barátom arcán valami megkönnyebbülés félét. Próbáltam kitérni olyan témákra, hogy esetleg valaki tetszik e neki mostanában vagy pl milyen lányok jönnek be neki. Egy az egyben leírt engem jellemzésnek. Sajnos nem tudom mit csináljak. Hogyan kérdezzek rá nála vagy bizonyosodjak meg 100%ban arról, hogy többet érez irántam. Ha tapasztalatokat írnátok nagyon megköszönném illetve mindenféle tanácsot is!:)

2017. ápr. 17. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És neked is tetszik?
2017. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj velem is ez van. Van egy legjobb lánybarátom, és beleszerettem. De elmondani mem merem neki mert esélyem úgyse lenne nála.

Én 16F, Ő 15L

2017. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, többet?

És te akarod ezt? Ha te is többet akarsz tőle, akkor ez soha nem is volt barátság.

2017. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, többet!******


bocsi

2017. ápr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos többet érez irántad mint szimpla barátság. Én a helyedben megvárnám míg ő lép és bevallja magától neked. Lehet ha rákérdezel, akkor tagadni fogja, mert magának se ismeri be hogy ez a helyzet. Még elég fiatal, érnie kell.
2017. ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá. Ha nem akkor nevettek rajta egy jót ha pedig igen akkor gondolkozz el: te is szeretnél többet?
2017. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele tegnap mindent. Képzeljétek kiderült, hogy mióta megismert engem azóta érez irántam valamit. Most úgy látszik alakulóban van valami :)
2017. ápr. 20. 03:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van alakulóban? Azt írtad,csak barátként tekintesz rá.
2017. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!