Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy "adjam tudtára", hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "adjam tudtára", hogy melegedjek vele össze, egy titkos párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 13/L vagyok. Van egy barátnőm akinek az osztályában van egy olyan fiú, akit szerettem 4-ig, (osztályig), egyidősek vagyunk. Már ismertem cserkészetről, és inkább ott "szerettem" bele. Most ott vagyunk, hogy egy fogadásból én, és a barátnőm megkérdeztük a saját osztályunkban, egy fiút, (nekem az osztályokban volt egy fiú aki tetszett neki),hogy hány százalékot szereti a másik lányt (értitek, én megkérdeztem az osztályomban a fiútól ha tetszik a barátnőm, és ő meg az ő oszt. a fiút ha én tetszek neki). Az ő oszt. a fiú 78% mondott... :* Én miatta szakítottam egy másik fiúval... (Nem volt nagy ügy a kapcsolatunk) Aztán igazából most várom a nyárt, mert ott lesznek táborok, és a barátnőm azt mondta hogy össze hoz minket :)).. Nem vagyok az a Perfect Girl... Lesz fogszabályzóm májustól, addig nem "próbálkozhatok" nála nagy eséllyel.. Ő is nagyon kedves volt/van most is hozzám, de tényleg... Így meg akarom neki mutatni, hogy "Mmmm... Nem is olyan rossz XY!! Szerintem próbálkozok nála?!!" Értitek........... ://

Ja, és azért titkosan, mert elég nagy a közösség ott ahová járunk, vannak 14,15,16,17,18,19, stb. nagyobbak, és azok így... Mmmm.... Kiröhögnének... Meg vannak neki is barátai, nekem is barátnőim, és itt ha elterjed valami, hogy pl. "XY és YX együtt vannak!!!!" vagy ilyen, azon rágódnak egy fél évet.... Na de kösz, addig is ❤... Vagyis sziasztooooook!! <3



2017. ápr. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérem? Ezt mégegyszer kisasszony kevesebb tinihévvel, hogy érthetőbb legyen.
2017. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a késői óra hatására, vagy a ma elfogyasztott felesek teszik ezt, de nem értem hogy mit írtál. :/
2017. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH..... mind1
2017. ápr. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!