Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok. Így van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Így van esélyem párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

17 lány vagyok.

Nem volt még soha barátom, lehet, az elvárásaim miatt, amik nem is nagyon, csak a mai világ társadalma nagyította őket.

Elegem van, hogy manapság minden kapcsolat facebookon kezdődik, cseteléssel, még osztálytársak között is.

Nincsenek közösségi oldalaim, élőben meg maximum rámpillantanak, bámulnak de odajönni nem mernek.Bezzeg mikor egy hétre felregisztráltam az osztálytártársaim unszolására, több felsőbb éves is írt.(múlt évben történt ez) De én semmi ilyesmit nem szeretnék neten intézni, én annak a híve vagyok, azt preferálom, hogy mindent élőbe.

Valamint, tegyük hozzá, hogy jómagam, írtózom a mai ecsethajú, netkukacoktól, akikért millió lány odavan, de eszük semmi, stílusukkal túl sokat foglalkoznak, és így is tömeg mind.

Vannak kivételek ismerek eszesebb, okosabb embereket, de azokban sem fogott meg semmi.

Ez valószínüleg az elvárásaim miatt van, magas intelligenciával rendelkező, különleges, ravasz, fiúra vágyom, aki nem bízik meg mindenkiben, mélyebb gondolatai vannak, a dolgok mögé lát, ezen kívül persze a külsői vonzódásra is szükség van.

1 hetet töltöttem kint Londonban, osztályommal, természetesen tanárokkal 9.-es koromban, kint az utcán is találtam/láttam olyan fiúkat akiknek a megjelenésére azt mondtam, hogy vonzó ( persze a többi lány nem így gondolta, de ez most jelenleg nem izgat senkit), itthon meg az utcán sem találkozok olyannal aki hasonló reakciót vált ki belőlem, ennek gondolom az is az oka, hogy kint sokkal több ember él nagyobb a választék.

Mit gondoltok mihez folyamodjak, elegem van az egyedüllétből.

Kimenni, meg maximum egyetemre tudnék külföldre, mondjuk az sincs messze de 19 éves koromig úgy érzem nem tudok várni.



2017. febr. 19. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Az elvárásaidról annyit, hogy Magyarországon elég ritka az, amit leírtál. Ma szinte minden kapcsolatot a facebookon kezdődik (valószínűleg nekem is ezért nem lesz barátnőm.)

A magas elvárások meg csak akkor jogosak ha te is jól nézel ki, illetve intelligens vagy. De előre szólok hiába vagy nagyon intelligens, manapság ha nincs meg a megfelelő mellméret meg stb akkor SZINTE esélyed sincs. Ha a nyers igazság énekel írhatsz privátban konkrétan kíváncsi vagy valamire.

2017. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia 😊 Tetszik az "stílusod" látszik, hogy nem vagy egy idiota p*csa, mar bocsánat! Intelligensnek tűnsz. Az elvárásaid nem nagyok szerintem, de igazad van, mindenki facen éli az életét, főleg a kapcsolatukat, amit én is utálok. Ha van kérdésed még, vagy csak beszélgetni szeretnél, szívesen válaszolok privátban 😊 18/F
2017. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
#2-es ahhoz képest, hogy utálsz a neten ismerkedni az üzenetből pont úgy jön le, mintha a neten akarnád befűzni, aminek kb semmi értelme xD (azért szép próbálkozás xxxxxD)
2017. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyenek hozzák vissza a reményt bennem, hogy még léteznek normális lányok. Sok sikert a jövőben, előbb-utóbb megtalálod a neked valót :)

18/f

2017. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ugyan ezek az elvárásaim :)


Én a mai divatmániás cicababákat tartom taszítónak, akiket a többség vonzónak talál.


Külföld teljesen másik világ. Ha elmész nyugati országokba, nem hasonlíthatóak az emberek a keleti- és köztük Magyarország lakosaihoz sem.


De elég az országon belül utaznod, (pl. Miskolc-Bp-Győr-Sopron) más az emberek mentalitása.


F20

2017. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján ez vagyok :D , annyi különbséggel, hogy nem merek odamenni lányokhoz. Már nem is próbálkozok élőben, mert eyszerűen nekem nem megy. Ilyen lányt keresek én is mint amilyen te vagy :)
2017. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!