Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szerelem?

Figyelt kérdés
Van baratom nem reg ota es szeretem is de megis amikor szembejon egy helyesebb fiu szivesebben megismernem es jarnek vele...nem erzem hogy annyira kotodnek a paromhoz de azert szeretem es megvagyunk csak nem tudom hogy ez szerelem e? 16L

2017. ápr. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem 21F
2017. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt...

Inkább a biztonságot kerested és most, hogy megvan lépnél a bizonytalan felé. Én teljesen megértelek. De szerintem szakíts vele. Én is ezt tettem és utána minden jobb lett;)

Ha bármiben még segithetek nyugodtan írj:)

17L

2017. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb megcsalás lesz a vége, az pedig senkinek sem jó, inkább most legyen vége. Biztosan nem szerelem...
2017. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!