Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, akinek nem vette el az eszét a szépsége?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy ha valamelyik lány csinos, jól néz ki, akkor szinte biztos, hogy üres a feje, csak a cigi meg a pia érdekli, és egyáltalán nem keres komoly kapcsolatot. Van olyan lány, aki amellett hogy ad a külsejére még kedves, értelmes is egyben?

2016. márc. 16. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, van. Mert én nem vagyok szép.
2016. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem vagy szép?
2016. márc. 16. 21:18
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Én adok a külsőmre:) Az, hogy értelmes vagyok-e, az más dolog...

Hogy szép vagyok-e, azt meg nem én döntöm el...szerintem nem vagyok az, de mások szerint pedig igen:)

Szóval a kérdésre válaszolva: igen, vannak:)

2016. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az a kérdés hogy van-e olyan aki szép is és rendes is egyben :)
2016. márc. 16. 21:19
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít szépnek? :D
2016. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor 3-as vagyok:D

Igen, szép vagyok és kedves:P

Akkor most dícsérni kéne magunkat?:)

2016. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ha tükörbe nézel és tetszik a látvány akkor jó eséllyel az vagy :P
2016. márc. 16. 21:21
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Nincs általánositás, de nagy többségben ha egy lánynak sokat mondják, hogy milyen szép, meg milyen dögös, akkor az előbb-utóbb a fejébe száll, és ezekből lesznek a ribik.

Másoknak nem mondanak ilyet, ők nagytöbségben akkor normálisak maradnak, de ugye akkor ők nem sok embernek számitanak szépnek.

És tényleg lehet, hogy vannak olyan lányok, akiknek mondják hogy dögösek, de nem száll a fejükbe, és továbbra sem állnak ki a sarokra...

2016. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lehangoló, hogy választani kell: külső vagy belső? :S
2016. márc. 16. 21:26
 10/23 anonim válasza:
Igen van :)
2016. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!