Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert kotodok hozza? Tobbi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kotodok hozza? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval, nagyjabol ket eve hogy eloszor beszelgettem egy fiuval az interneten, minden csodas volt megtalaltam benne a masik felemet, rengeteget beszelgettunk, megnevettetett mikor senki mas nem tudott. Telt mult az ido, de sosem tudtunk talalkozni mivel az orszag ket vegen lakunk. Rengeteget veszekedtunk volt hogy hetekig nem is beszeltunk, feltekenykedtunk a masikra es rengetegszer ugy ereztem mintha szerelmes lennek, bar tudom hogy ez nem lehetseges mivel meg sosem lattam, ereztem stb. Aztan ujra megromlott a kapcsolatunk. Feleve lett egy baratom,(mar nincs) es nem sokkal kesobb neki is lett valakije, megszakadt a kapcsolat 3-4 honapig. Aztan ugy egy hete valahogy ujra elkezdtunk beszelni es ujra azt erzem mintha szeretnem es hogy vele szeretnek lenni. O is tesz ra megjegyzeseket, de neki meg mindig megvan a parja. Es mondogatja is hogy mennyire orul h talalt valakit stb. Mondta hogy nyaron talalkozhatnank akar lejonne es itt is aludna stb. Miert hagyott bennem ennyire mely nyomot? 17 L ( 19 f )

2017. ápr. 19. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesdj el.

(tekintsd egy buli próbálkozásnak)

Hozzád közelebben próbálkozz.

Az észéjesebb.


A Te korodban ez a természetes. - hogy párt keresel.

2017. ápr. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem ajánlom a folytatást. Engem majdnem egy hasonló dolog tett tönkre. Ha szeretnéd, akkor leirhatom, de ide túl hosszú lenne.
2017. ápr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,ebből semmi jó nem lesz. Az egyikőtök úgyis feladná. A sok utazás idő,pénz energia. Nem bírnátok. Voltam/vagyok ilyen helyzetben. 6 éve beszélgetünk,kölcsönös szimpátia,de nem találkoztunk még,úgy gondoljuk jobb ha barátok maradunk. Neked is javaslom ezt az opciót. :)
2017. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!