Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan kis gyerek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kis gyerek vagy akár mostani korban, hogy fiú/lány vagy és szerelmet valotál valakinek abból jó sült ki? Akinek volt ilyenje az írja le a sztorit

Figyelt kérdés
és, hogy hány éves a válaszokat köszönöm !

2017. ápr. 19. 19:59
 1/9 anonim válasza:
Próbáltam de nincsenek a suliban normális csajok ezért nem sült ki semmi. Csak szeretett engem pár hétig....
2017. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
12 éves vagyok
2017. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát ritka pillanatok egyike, hogy megsajnálok valakit az 1-es kommentelőnek hála (kappa) 12 évesen ne ez legyen már a legnagyobb problémád...

Addig nem válaszolok erre, amíg a kérdést kinem javítod és helyesen leírod újra a válaszok közé

2017. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Miért kérdezed?
2017. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A volt barátnőmnek, akivel két és fél évig voltunk együtt. Elmondtam neki, hogy tetszik, és már többet érzek szimpla barátságnál, vonzódom hozzá, tetszik minden rezdülése, mosolya, meg úgy minden, amit tesz. Öszzejöttünk utána.
2017. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem probléma csak :((((
2017. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert szeretek ilyeneket olvasgatni !
2017. ápr. 19. 20:09
 8/9 anonim válasza:
Ja ok csak azt hittem valami pedofil van mögötte. De semmi! ;)
2017. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az mögötted lenne 8-as ha válaszolnál a privátjaimra... Hol legyen a tali?? Én is 14 éves fiú vagyok, aki szeret a Cs:fo-val játszani, találkozzunk a nagy teherautó melett ott a játszótér közelébe, amire az van írva, hogy Rovar Írtás!
2017. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!