Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hozzam helyre amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre amit elrontottam?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel pár hónapja szakítottunk de tegnap egy picit vitáztunk,és én teljesen feladtam a reményt.Mondtam neki szóval könyörögrem neki hogy tiltson le mindaddig amig fel nem húztam és azt mondta nekem:a te kérésed számomra parancs.De hibázol.Adni akartam neked egy második esélyt,de elszúrtad. Nem kell többé könyörögj.Befejeztünk mindent. És letiltott mindenhonnan. Nem első eset hogy letilt. De most beleőrülök.Hogy tegyem jóvá a hibámat? Belehalok,és utalálom magamatvés nagyon sajnálom de télleg nem számiitottam arra hogy adni fog még eseélyt.Mit csináljak? Nagyon fáj és tönkre akarom tenni magamat.Az éjjel nem aludtam,a szivem fájt hogy ilyen hibát elkövettem.Szerintetek meg fog bocsájtani és hogy hozzam ezt a kapcsolatot jó hangulatúra? Hogyan kárpótoljam az összes rosszat? Tudom hogy kibékülnénk de én hónapok óta küzdök érte és nem tudtam soha feladni mert látok remény.Most mikor megkapom az esélyt,elrontok mindent... Ő az egyetlen dolog az életemben ami boldoggá tett a családomon kivül.Tudom hogy minden hyrehozható. De ezek után nem tudom hogy tegyem jóvá a hibámat? Szerintetek megkapom azt az esélyt? Belehalok nem birom már :(
2017. ápr. 20. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Most egy ideig szar lesz, aztán majd helyrejössz. Foglald el magad, rajzolj, írj naplót, csinálj valamit a családoddal, barátokkal.
2017. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbál meg megnyugodni... Tudom nehéz, de higgadtan jobban és tisztábban látod a dolgokat. Talán ha egy kicsit külön lesztek rájöttök hogy úgy jobb vagy épp ellenkezőleg, rájöttök hogy egymáshoz valók vagytok. De érdemes lenne meghallgatni egymást és elszámolni tízig és csak utána cselekedni, beszélni... És akkor nincs megbántottság..
2017. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

" Mondtam neki szóval könyörögtem neki hogy tiltson le ".

" télleg nem számitottam arra hogy adni fog még eseélyt".

Mindent megkaptál amit akartál.

2017. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öreg, jön majd másik, újabb problémákkal. Addig bírd ki valahogy, hogy szabad vagy és semmi bajod.

Soha, soha ne engedd meg magadnak, hogy másik embertől függjön a boldogságod.

2017. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Paff!


Belecsöppentél egy traumába.


A megoldás?



Van még sok nő a világon.

2017. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!