Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Letérdelt és megkérte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letérdelt és megkérte a kezem, erre én elrontottam mindent, mi volt ez, mi történt? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szóval a barátom váratlanul megkérte a kezemet. És engem hirtelen megrohant valami. Annyi sok minden, pl. bűntudat. Nem mintha valami nagy galádságot tettem volna ellene. De hirtelen olyanokat éreztem mint soha korábban. Pl. hogy nem vagyok elég jó hozzá, mert ő olyan kedves, gondoskodó, törődő velem, míg én vele kevésbé. Nagyon szeretem, és szeretnék vele összeházasodni, de egy csapásra olyan erősen éreztem ezeket a dolgokat, hogy egy ideig meg se tudtam mukkanni, majd kinyögtem hogy "nem". Olyan de olyan nehéz volt kimondanom ezt a szót. De még mindig könnyebb volt mint igent felelni, mert arra képtelen lettem volna. Annyira éreztem ezt a bűntudatot vagy minek nevezzem. Most ebben a percben ha megkérne, igent mondanék, csak ott a sokk hatására rohantak meg az érzések, és váltam képtelenné igent mondani. Olyan de olyan nehéz, fizikai szenvedés volt kimondani hogy "nem'! Alig tudtam rávenni magamat, hogy megformáljam ezt a rövid szót. Megindokolni nem nagyon tudtam, és aztán faképnél hagyott. Szerintem összetörtem a szívét, most meg nem tudok kontaktba lépni vele.
2016. nov. 9. 03:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem csodálom. Egy zavarodott HP vagy! Ezt a játékot nevezik húzdd meg-ereszdd el-nek!


Pszichológus, pszichológus édes Istenem...

2016. nov. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom. Nem is tudom, mit lehetne csinálni. ☹ Ha majd hajlandó lesz, ülj le vele es mond el neki ugyanezt.
2016. nov. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjad szerencsétlent. Így megalázni valakit... Ráadásul miért vagy olyannal kapcsolatban, akivel nem egyeznek a szándékaitok.
2016. nov. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Mondd el neki, hogy nagyon szeretetd őt és sajnálod de minden összekavarodott benned
2016. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne akarj kontaktba lépni vele...Tudod a tetteinknek következményei vannak. Nemet mondtál neki, tanulj meg élni a következményeivel.
2016. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha neked könnyebb volt erre nemet mondani, mint igent, akkor egész egyszerűen ennek nincs jövője.

Ezt már helyre nem fogod hozni, és tudod, egy ilyen játszmázó h..lyénél sokkal jobbat érdemel.

Arról meg ne habogj itt, hogy vele akarod leélni az életedet, meg hasonlók, mert ha így lenne, akkor nem mondtál volna nemet. Ennyire egyszerű.

2016. nov. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Igazából beleőled a bizonytalanság beszél.Nem bizol benne se a kapcsolatotokban.Ezért mondtál nemet.Nem értem a sokkhatást se.Ezek szerint te nem voltál boldog.Csak álszent mosoly volt a pofádon miközben elgondolkodtál a felelősségen amit ez jelent.Igazából semmit nem jelent mert van aki a férje mellett dug félre...Minden esetre kicsi az esély hogy veled marad.Késő bánat.Neki az jött le hogy nem szereted annyira,meg nem tartod szíved férfiának.Nála egy világ dölt össze most.Leissza magát a haverokkal párszor és te a múlt leszel már.Egy emlék ami kitöltött az életéből x időt....
2016. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

"Most ebben a percben ha megkérne, igent mondanék"


... vagy megint bepánikolnál, és nemet mondanál - én erre fogadnék.

2016. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Mit akarsz helyrehozni? Nem elég hogy megaláztad, még hülyét is akarsz belőle csinálni?
2016. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Van ebben a kapcsolatban rajtad, onmagadon, es te rajtad kivul barki is szamodra? Nincs. Elkepesztoen onzo vagy. Nyavalyogsz, hogy alapbol rosszul kezeled ot, aztan meg mikor lehetoseged van ra, akkor meg nemet mondasz neki, meg inkabb rosszul kezelve ot. Hagyd inkabb beken szerencsetlent.
2016. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!