Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan lányok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan lányok, hogy két fiú között kellett döntenétek és rosszabbik döntést hoztátok meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy szerelmem okos helyes srác volt idősebb volt nálam 1,5 évvel, bár a barátnőim sose kedvelték mert szerintük bunkó volt. Jártunk 5 hónapig majd elkezdett nyomulni rám egy srác, akit először barátként kezeltem, de ez a barátomat teljesen kikészítette mert féltékeny lett megromlott a kapcsolatunk és a barátnőim mondták, hogy válasszam az új srácot, mert jobban járok vele. Én elhittem nekik és gondolkozási időt kértem a barátomtól mire ő másnap szakított velem pedig én nem akartam. Összejöttem rá egy hétre az új sráccal, akit nem úgy szeretek, majd 1 hónap után kértem egy új esélyt a régi barátomtól aki adott is, de a barátnőim lebeszéltek róla és végül nem lett belőle semmi. Az új srác megcsalt 2 hónap után és szétmentünk :((. A régi barátom hallani sem akar rólam, azt mondta hatalmasat csalódott bennem, pedig én még mindig szeretem és csak ő jár a fejemben. A legrosszabb döntést hosztam úgy érzem sosem tudom jóvá tenni és nem azt választottam akit szeretek és a szívem akart. Mit tegyek?

2017. ápr. 21. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy idióta vagy amiert a barataidra hallgattál. Nem tudják hogy ki/mi a jó neked.

Ugyanez volt velem hogy rájuk hallgattam es mi lett? Szakítottunk, pedig szerettem/szeretem nagyon. De te tudod..

2017. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek az embernek ellenség, ha vannak barátai, nem igaz? :D

A következő mondatod az lesz, hogy hát te nem is érted, de az egyik "barátnőd" jött össze a volt barátoddal...

2017. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem a volt barátomat, egy idiótának érzem magam nincs most barátnője, de nem akar tőlem semmit, hogy vegyem rá hogy újra belém szeressen?
2017. ápr. 21. 18:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezek után szerintem esélytelen.
2017. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat kislány, sehogy. Eljátszottad a bizalmát elég rendesen.
2017. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem leszel a "barátnőid" bábja és nem csinálod azt amit mondanak. Hol van neked a szabad akaratod?
2017. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A másik srác telesen belém volt esve azt mondta szeret még is megcsalt. A volt barátomba nagyon szerelmes voltam, de féltem attól, hogy ha összejövök vele rájön, hogy még sem tud velem együtt lenni ezek után és egyedül maradok. Most még is egyedül vagyok pedig azt hittem a jó döntést hoztam. És nem vagyok kislány 17 éves vagyok.
2017. ápr. 21. 18:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgysem szeretted igazán, különben habozás nélkül őt választottad volna.

Eleve mi ez a választás?

Válogatni a boltban szoktunk, hogy melyik a kevésbé rohadt alma, melyik a szebb őszibarack.

Most akkor te ezt ne hívd már "szerelemnek".

2017. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
így igaz, ha szerelmes lettél volna nem foglalkoztál volna semmivel és őt választod kapásból.
2017. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Eleve hogy gondoltad, hogy majd "vár", amíg te döntesz, meg "gondolkodási időt ad", majd ha a végén "nagylelkűen" mégis mellette döntesz, akkor továbbra is minden happy...


Nőként mondom, hogy ezt olvasva kinyílt a bicska a zsebemben. Megalázóbban ez már nem is menne. Ezek után most komolyan: mit vársz?

2017. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!