Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan döntenétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
Azt a lányt válasszam akivel már 2 éve együtt vagyok és szeretjük egymás de sajnos távkapcsolat miatt egy hónapban csak egyszer tudunk találkozni, vagy azt aki abban a városban él amiben én, abba a suliba jár amiben én, szeret de annyira nem tudom mèg viszont szeretni?

2015. nov. 16. 23:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiskorúak vagyunk, majd csak pár év múlva tudnánk össze költözni :/ ha minden úgy alakul
2015. nov. 16. 23:36
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Akivel eddig jártál azt már nem szereted, mivel fel tudott merülni ez a kérdés. A másikat saját bevallásod alapján még nem szereted. Tehát egyiket se kéne válaszd.
2015. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Jaj! Az első válaz adónak és neked is írom, hogy egy hosszú kapcsolat alatt ráadásúl fiatal korban a másról való fantáziálás teljesen normális. Az nem jelenti azt, hogy nem szereted ha elfantáziálsz és kérdéseket teszel fel magadnak esetleg kikéred más véleményét (persze azt javaslom inkább a sajátodat fontold meg és azon rágódj)

Persze el kell döntened, hogy a mostani barátnőd iránt szerelmet, vagy szeretetet, kötődést érzel.

Reálisan is meg lehet közelíteni, ha azt nézed a másik lány közelebb van hozzád, gyakrabban tudsz vele találkozni, érdemben több mindent tudtok csinálni és ami ilyenkor nagyon fontos lehet, hogy MÁS a mostanihoz képest. (A kérdés ,hogy jobb-e?)


Ha szakítani akarsz a mostani barátnőddel és akarsz majd egy másikat, én akkor is javaslom, hogy mindenképpen tarts egy hosszabb 2 hónapos(min) szünetet, hisz ez egy gyász időszak.

Az én véleményem szerint 1hónapban 1x-i találkozás az nagyon kevés. Ha a ti kapcsolatotok bírja és neked megfelel, akkor ne lépj semmit, de az ember társas lény. Neked nincs gyereked és még 2 év alatt lehet, hogy úgy alakúl neked, vagy neki az élet, hogy amit te/ti szeretnétek együtt az nem sikerülne.


Kívánom a legjobbakat!

2015. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!