Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már sok éve küzdősportolok,...

Már sok éve küzdősportolok, nagyon szeretem, de mégsincs kedvem edzésre járni. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

a versenyzést most hagytam abba mert, sosem szerettem igazán es inkább küzdősportkent tekintek rá, mintsem versenysportkent.

Nagyon szeretem, teljesen illik hozzám de nagyon nehezen veszem rá magam hogy eljarjak az edzésekre mert a társaságba sem sikerült úgy igazán beilleszkednem. Tippek hogy mit tegyek? voltak veletek hasonló esetek?


2016. szept. 9. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évig kosárlabdáztam, ugyanez volt nekem az utolsó kb. 2-3 évben mint neked. A sportot magát szerettem meg még most is szeretem, csak volt 3 edzőcsere meg a csapat egy része is lecserélődött ezért nem nagyon volt kedvem már az edzésekre eljárni. Végül az lett, hogy heti 5 edzés helyett a végén már csak minden második héten mentem el 1-2-re. Aztán úgy éreztem, hogy ez így nem jó, ezért abbahagytam teljesen. Telt az idő úgy, hogy nem sportoltam, de az se volt jó, visszamenni viszont már nem akartam, úgyhogy elkezdtem most thai boxolni :D Viszont így most jó, mert ugyanolyan motivált vagyok most meg ugyanolyan kedvvel járok az edzésekre mint amikor régen a kosárlabdát kezdtem el. Ha tudtam volna, hogy ilyen jó lesz, akkor nem szenvedem végig az utolsó 2-3 évet. Szerintem egy kis váltás kell neked, vagy máshova járj edzésre (nem tudom van-e rá lehetőség) vagy másik küzdősportot válassz. Nekem így lett jó legalábbis :D
2016. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a tanácsot :D lehet meg is fogadom, még át kell gondolnom a dolgokat
2016. szept. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!