Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyuci kicsi fia?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci kicsi fia?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyok együtt a barátommal, itt a ballagás, és együtt tervezzük a jövőnket. De az anyja túlságosan félti, és nem engedi neki, hogy elköltözzön, minden áron itt akarja tartani, és úgy érzem már a párom is a befolyása alatt áll. Neki is megváltozott hirtelen a véleménye. Szeretem, de nekem olyan valakire van szükségem aki nem fél a SAJÁT álmait véghezvinni. Nagyon félek, mi lesz a kapcsolatunkkal. Félek, hogy nem lesz olyan életünk végéig tartó álom, mint ahogyan a "régi" párommal terveztük. Fél itthagyni az anyját?

2017. ápr. 22. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Énis anya kisfia vagyok xD, és énse akarok elköltözni, de na kinézek az ablakomon és az erdőt látom nem holmi házakat:'DD
2017. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

de várjunk. honnan ballagtok? óvodából? a leírásod alapján csak onnan ballaghattok azután kinövik a lányok ezeket a gondolatokat.


két év múlva majd sírtok hogy otthagytátok a szülőket. eddig ők tartottak el titeket?

2017. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúból rengeteg van aki ennyi idősen önálló, céltudatos, de többnyire barátnő nélkül halad az álmai felé, mert a lányok többsége még inkább anya pici fiai (lányai), hogy élnek otthon amíg egy férfi fel nem ajánlja, hogy költözzön hozzá.

Büszke lehetsz magadra, sok olyan fiút találhatsz aki nem anyuci véleménye szerint cselekszik.

Legközelebb majd azt mondja, hogy "Anya nem engedte meg, hogy átjöjjek hozzád".

A fiúk többsége kinövi ezt 14 éves kora után.

2017. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Gimnázium mellett dolgozom, nem azért, mert rá vagyunk szorulva, csupán szeretnék a saját lábamra állni, megvalósítani az álmaimat és ezzel is levenni a terhet a szüleimről. Itthon kiveszem a részemet a munkából, illetve én is tartok nagybevásárlásokat és képzeljétek, akármennyire is hihetetlen, nem műkörmöt és póthajat veszek, hanem amire itthon szükség van. Azt gondolom, ez a normális. Az elköltözésswl az a célom, hogy elkezdhessem a saját életemet élni, egyetemre járni, dolgozni, utazni és a saját lábamra állni maximálisan. Elvégre egyszer élünk, legyen olyan életem, amit "megálmodtam". És mivel a páromat szeretem, és vele szeretném leélni az életem hátralévő részét, ezért nem szeretném, ha azért maradna itt, mert őt valaki visszafogja. Neki is az enyémhez hasonló elképzelései voltak körülbelül még egy hónapja, viszont ez megváltozott, mert az anyukája neki sír, hogy ne hagyja itt. (Neki is vannak Testvérei, ráadásul kisebbek, akikkel az anyukája még bőven foglalkozhat.) Mondtam az anyukájának én is, hogy nem azt jelenti, ha elmegy, hogx soha nem jön vissza, hanem hogy talpraáll, és hogy ő is kirepült otthonról, családot alapított, és mondta, hogy ez így van, de a fia akkor sem megy sehova. Én ezzel így nem tudok mit kezdeni, mert nem fogok tudni választani magam és a párom között. Lényegében vagy itt ragadok én is, vagy felejthetetlen életünk lesz, vagy marad az, hogy szétválnak útjaink. Nem gondolom, hogy egy óvodásnak vannak ilyen gondolatai. Ki ne vágyna arra, hogy a saját elképzelései alapján éljen? Neked, kedves válaszoló nem olyan életed van, amilyet Te szeretnél? Mert az csakis a Te hibád. Engem a szüleim is midig arra bíztattak, hogy ami most még álom, ne hagyjam hogy az is maradjon.
2017. ápr. 23. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!