Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhetett irántam többet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetett irántam többet?

Figyelt kérdés

Nagyon messzire nyúlt vissza a barátságom az egyik sráccal. Egészen általános iskolás koromban lettünk jóban, utána nagyon elmélyült a kapcsolatunk. Mindig egymás mellé ültünk, állandóan beszélgettünk nem csak suliban, de utána is, többször kísért haza,mindent megosztottunk egymással és sokat nevettünk. Néha éreztem olyan utalásokat, mintha tetszenék neki, persze lehet, csak bemagyarázom ezt magamnak. Például mikor osztálykiránduláson nem tudtam fürdeni, akkor ő kiült mellém dumálni a tópartra, illetve többször láttam, hogy nézi a melleimet. Egyik karácsonykor verset is írt nekem, amiben dicsérgetett. A környezetünkben többen szóba hozták, hogy együtt vagyunk, de akkor ugye nem voltunk mi ,csak barátok.Egy középsuliba jelentkeztünk,és mikor bioszon egymás mellett ültünk,akkor éreztem,hogy néz engem,és mondta,hogy miért nem megyek arra a tagozatra én is, ahová ő. Mikor egy suliba kerültünk, a tanáraimnak(aki közös) mindig dicsekedett rólam, kérdezősködött az eredményeimről, mindig átjárt szünetekben a mi termünkbe hozzám. Egyik évfolyamtársunk mondta,hogy látja rajta, hogy szeret engem. Azonban később nagyon csúnyán összevesztünk,de az hosszú sztori. Azóta egymáshoz se szólunk,se köszönés se semmi, mikor elmegyek mellette, úgy tesz, mintha azt se tudná ki vagyok, viszont visszahallom, hogy a hátam mögött továbbra is kérdezősködik a barátaimtól, a tanáraimtól, szoktam látni,hogy a távolból folyamatosan néz, és néha ilyen önelégült,perverz vigyor is van a fején. Egyszer szerette volna,ha kibékülünk,de akkor még magam alatt voltam és elutasítottam,utána próbáltam én is kibékülni,akkor már ő nem kért a dologból arra hivatkozva,h már semmi nem lenne ugyanolyan, mint azelőtt. Miért néz meg érdeklődik még mindig a hátam mögött, ha úgy tesz,mintha egy idegen lennék? Elképzelhető, hogy szerelmes volt belém?

19/L


2017. ápr. 22. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a sértett kis óvodás effektus ,biztos hogy szeretett vagy tetszettél neki a leírtak alapján és ha néz meg érdeklődik utánad akkor érezhet még irántad valamit. Tudom, hogy ezt nehéz így kijelenteni, mert hát nem vagyok a helyedben, de ha neked ez a fiú fontos akkor próbáld meg valahogy kibékíteni. Min tudtatok így össze veszni, hogy így megmakacsolta magát?
2017. ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!