Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csináltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csináltam, Másképp kellett volna? Ő mit érezhetett irántam? Mit gondoltok? Főleg fiúk, de lányok véleményét is várom.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a suliban.Vagyis ő nézett ki engem magának és írt nekem egy levelet. Utána leveleztünk egymással,kb 1 hónapig. Belé szerettem, úgy,mint eddig senkibe.1 hetes táborba elhívott magával,(hogy majd ott lesz időnk beszélgetni.)gondolom ezért.

Kis bökkenő pedig az volt,hogy a volt barátnője is ott volt. Kicsit csinálta a feszkót,de az engem nem érdekelt.

Ott volt még egy lány aki az osztálytársam volt és persze már régebb óta kinézte a srácot. Srác barátként tekintett rá. Voltunk táncházban a sráccal meg még páran, folyton együtt táncoltunk, hihetetlen,de élveztem. Itt más totál szerelmes voltam. Párszor voltam nála. Anyukájának is bemutatott. Csókolózás volt csak. Ezek után a tábor utolsó napján elhívott,h menjek hozzájuk.Miközben mentünk az érzéseit fejtegette. Felajánlotta,hogy titokban legyünk együtt. Leírhatatlan érzés fogott el. Miért akar titkolni engem?... Sírógörcs jött rám. Nem tudtam felfogni,hogy akit ennyire szeretek ilyet mondjon. És elküldtem a fenébe. Mondtam neki,h soha többé nem akarom látni, sírtam és nevettem egyszerre.Nem voltam szerintem túl tisztességes, nem beszéltem vele rendesen.És pörgött minden körülöttem. Aztán én egyik irányba ő a másikba. Az osztálytársnőm azóta utál.Bár megértem és persze barátnői. Utána csak egyszer beszéltem vele pár hónappal később. Visszakérte a karkötőt amit adott nekem. És nem beszéltem vele többet.

Pár hónapja találkoztam vele. Mind ketten megrökönyödve néztünk egymást pár percig. köszöntünk és elmentünk egymás mellett.


2011. máj. 27. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tettem volna.Megalázónak tartottam volna, ha valaki titkolni akar. Ugyanakkor gratulálok, nekem lehet nem lett volna erőm távol tartani magam attól akit szeretek. De összességében jól csináltad, bár megkérdezhetted volna, mi az oka annak, hogy titkolózni kellett volna
2011. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól tetted. Valami akkor, változhatott nála,mikor háttérbe akart téged szorítani, elrejteni a kapcsolatotokat. Itt valamit te te nem tudsz. De ha már nem is árulta el, akkor sem a párját. Ne sajnáld.
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Jol csinaltad ha telleg szeretett volna akkor utanad ment volna es bocsanatott kert volna
2011. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg valamit még a mai napig nem tudok.
2011. máj. 27. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Nice nice
2011. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek:)
2011. máj. 27. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2011. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jól csináltad, ha valakit titkolni kell akkor az nem kapcsolat, max alkalmi kavarás amiből úgy se lesz semmi...


és ezt úgy mondom, hogy pasi vagyok :) szerintem nem korrekt az ilyesmi az egyik fél részéről se


másrészt ha valaki annyira szerelmes szerintem fel se merül benne, hogy titkoljon bárkit is, nekem ez logikátlan és értelmetlen...

2011. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!