Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félreértheti vagy rosszul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértheti vagy rosszul eshet neki ha azt írom hogy aranyos?

Figyelt kérdés
egy fiú bokol neken,ki tudom érez írántam valamit,én meg erre azt írtam neki hogy aranyos,megharagudhat érte,félreértheti

2017. ápr. 23. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En talalkoztam olyan fiuval akit abszolut nem zavart ha cukinak,aranyosnak hivtam, sot szerette is. Viszont volt wgy masik akinek mondtam, hogy aranyos es mondta, hogyzt llegyszi ne. Megkerdeztem miert es azt mondta, hogy fiu es nem szereti, ha aranyosnak hivjak. Szoval lehet megsertodott
2017. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt mondtam egy fiúnak, hogy cuki. Azt mondta, ennél még az is jobb lett volna, ha lerondáztam volna.
2017. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En fiu vagyok es szeretem es szeretni fogom ha ezekkel a szavakkal fognak dicserni de biztos van olyan aki tul ferfiasnak fogja tartani magat es megsertodik.

13F

2017. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező :) ajánlom ne emiatt aggódj ,hanem amiatt ,hogy nagy valószínűséggel meg fogsz bukni nyelvtanból ilyen helyesírással 🙂
2017. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!