Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm eléggé...

A legjobb barátnőm eléggé megváltozott mostanában, főleg velem viselkedik máshogyan. Mit tudnék tenni? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Most kezdtük a gimit, kilencedikesek vagyunk, és eddig is legjobb barátnők voltunk, ezért jöttünk egy suliba.

Eddig olyan szinten jóban voltunk, hogy az már szinte tényleg túlzás volt, sülve-főve.


Kb. egy hete (amikor picit összekaptunk) szerintem kitalálta, hogy ez probléma, mivel így szerinte kicsit klikkesedtünk még 3-4 emberrel az osztályban. (főleg egy másik jó barátnőnkkel és 2 fiúval)

Emiatt elkezdett másokkal lenni, mindenkihez odamegy az osztályban. Ezzel igazából semmi gond nem lenne, ha nem hanyagolna el minket. De ez még csak enyhe kifejezés. Szünetben ugye másokkal van és amikor én is odamegyek kb. mindenkivel beszélget, csak velem nem.

Ha látom, hogy épp nem mással van, akkor odamegyek hozzá, kb. annyit mond "aha", aztán elmegy keres valakit. Velem nem jön el sehova (pl. büfébe, ki az udvarra) másoknak rögtön ugrik. Amikor elmentünk kajálni, akkor se ő hívott el, hanem egy másik srác.


Azt hinném, hogy megbántottam valamivel, de közben facebookon állandóan beszélünk, együtt megyünk haza, ha együtt vagyunk, sulin kívűl akkor is ugyanúgy beszélgetünk, hülyéskedük, mint eddig.

Barátnőmmel és a srácokkal, akikkel ugye nagyon jóban vagyunk, ugyanezt csinálja.

Lehet, hogy az anyukája miatt van, aki szerintem úgy gondolja, hogy rossz hatással vagyok rá, és mondta neki, hogy legyen jóban másokkal, de ebben nem vagyok biztos. (Nagyon függ a szüleitől ilyen szempontból.)


16/L



2015. ápr. 23. 18:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném a dologhoz, hogy én is mindenkivel jóban vagyok az osztályban, csak van néhány olyan ember akivel többet vagyok, jobban szeretek lenni.
2015. ápr. 23. 18:38
 2/2 anonim válasza:
Nem lehet h megunta ezt a sulve-fove eggyütt levest? Lehet megpróbál masokkal is barátkozni
2015. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!