Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idősebb férfiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
39éves a férfi én meg 17. Nagyon közeli kapcsolatba kerültünk mostanában és megszerettem. Mondjan el neki? Vagy inkább csak magamba tartsam
2017. ápr. 25. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a sokadik ilyen kérdés amivel nincs probléma, most én itt fakadtam ki (főleg azért mert a kommentek közt is van aki ebben a cipőben jár). Azért is írok. Felejtsük el ezt az életkoros különbséget. Annyit elárulok hogy egy idősebb srác ha érezi azt ami te és esetleg te is küldesz felé jeleket, nagyon valószínű hogy nem fog lépni. Illetve nagyon lassan.


Sokan írják, hogy az idő mindent megold, meg ha a pali nem ír rád nem lép az irányodba akkor az offos. Hát rohadtul nem, idősebb pali analitikusan áll hozzá. Ott van a fiatal lány családja, akik lehet kibírnák röhögés nélkül hogy a lányuk 10+ évvel idősebb emberrel kezd. Egy idősebb ember tudja, hogy a tapasztalatainál fogva könnyebben tudná elcsavarni egy fiatalabb lány fejét, akár az egzisztenciájával, vagy azzal hogy el tudja vinni a lányt egy két olyan helyre ami nem attól függ mennyi zsebpénzt adtak a szülők, valszeg van saját lakása stb.


Rövidre fogom: aki normális idősebb faszi, nem biztos hogy lépni fog feléd mert megvan a hátszele, kis "boostja" hogy összejöhetne veled egész jó eséllyel. És pont ez ami megállítja ha komolyan gondol rád. Lehet várja, hogy te tegyél valami olyan félreérthetetlen lépést, ami kétségtelenül arra enged következtetni hogy te szeretnéd őt. Nem az hogy idősebb, lakás, függetlenség stb.


Ebben a helyzetben vagyok, és férfiként megtettem a megfelelő - nem túlzásba vitt - lépéseket. Nem szeretnék többet előlre lépni. Ha látom a lányon, hogy hasonlóként érez és lesznek erre utaló jelek akkor minden további nélkül továbbhaladok. De csak azért nem szeretnék vele lenni mert én akarom és jó a duma vagy megvan mindenem ami a vele egykorúaknak még távolabbi kép csupán.


Szval szerintem tegyél felé valami lépéseket ami még nálad belefér de félreérthetetlen jelzés. Hajrá!

2017. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

11# vagyok.


Mellesleg azért csekkolgatom ezeket a kérdéseket mert, arra gondoltam, hogy hátha felteszi ugyanezt a kérdést mint te (úgy hogy ráismerjek), hátha nekem nem meri elmondani ahogyan te sem.


Én egy 10-essel fiatalabb vagyok mint a te embered és veled egyidős lánnyal vagyok ebben a helyzeben. Elhiheted nem én választottam ezt. Egy pillanat alatt elért.


Én azt mondom hogy a személyisége, a mosolya, a jelenléte fogott meg. Sokan akiknek elmondtam offolnak hogy milyen személyisége van egy "gyereknek", miről lehet vele beszélgetni, más életszakasz stb. (megjegyezném hogy én kb 12-14 éves korom óta nem változtam abban ami engem "engemmé" tesz. Értek jó és rossz dolgok, amit máshogy kezelek a tapasztalatok alapján, de jelenleg is az vagyok aki akkor voltam. Már nem fogok nyúlkálni a főzőlapra hiába mondják hogy megégetem magam, de nem azért mert az mondták hanem már túlvagyok rajta. És még mindig itt él bennem az a gyerek aki megégette magát és megtenné megint mert ez a jellemem, csak már a kíváncsiság kielégült, illetve már nem éri meg a szenvedés) Még jó hogy mindenki más, lehet általánosítani persze. Meg az idősebb pali csak megfektetni akar és egyéb b*romságok. Ja ha ez így lenne akkor nem ide írogatnék éjjel, hanem igyekeznék lezavarni ezt a "megfektetem" sztorit.


Az egy dolog hogy lesz pár különbség az életkorotokból adódóan, de ha nem adsz a dolognak esélyt, nem is tudod meg hogy alakul.


Én új-régimódi gyerek vagyok, a minden téren első nagy szerelmemet interneten ismertem meg (még az iwiw, myvip előtti időkből), akkoriban megválogattuk mikor lövünk el egy egy <3 -et vagy smileyt, ne legyen sok de ne is tűnjek hűvösnek. Manapság nem tudom hogy a 34 darab szivecske az alap de 39 már túl nyomulós az instán... Persze kisarkítottam a dolgot de kb ez megy és ez az életkori különbség ami para.


Én nem fogok nyomulni, nem küldözgetnék neki 45 percenként, csengetés után 72 emoticont. Snapchaten facen instán tumblren stbn bekövetni. Én már ezt nem tudnám megtenni. Viszont nem is vonnám meg tőle ezt, élje ki magát egyszer fiatal, sodródik az árral ahogy mi is - pedig nem volt olyan régen - csak máshogy ment. Remélem megtalálja a saját korosztájából a neki valót.


Ha adna jelet, hogy ő is komolyabban érez akkor nincs kérdés. Jöhet hozzám, csinálok neki szendót amit suliba elvihet, mehet a csajokkal, srácokkal oda ahová akar, el is dobom. Ha szétesik valami bulin, elmegyek érte ha kell, betakarom, hozok neki vizet, ha összehányja az ágyat lehet én is iszok valamit én és beszállok hányi, nincs ezzel gond, DE nem fogok szivecskéket küldeni, ferakni minden szr alkalmazást telora, követni likeolni, megosztani hogy elmentünk valahová stb csak azért mert az a standard és ő igényli. Ez nem jön nekem. (Lehet erre nincs igény de ezt látom tőle és úgy tipikusan ebben a korban)


Na hosszú lett és kisarkított de remélem érted a fiatal lány idősebb pasi parát - mélyebb megnyilatkozásból. Lépj te egy kicsit előre!

2017. jún. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!