Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez? Egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Egy srác úgy viselkedett mintha tetszenék neki, próbálkoztam nála és pofára estem?

Figyelt kérdés

December elején az egyik iskolatársam srác (18) elkezdett nézni ,sokat nézett az iskolában ,suli után és tulajdonképpen ezzel hívta fel magára a figyelmem. Sokan mondták hogy látszik rajta hogy zavarban van ,itt gyakorin is sok ember mondta (nyilván látatlanban nehéz ezt megállapítani) és én is kezdtem azt érezni. Mélyen belenézett a szemembe ,elkapta a tekintetét vagy csak mondták mások hogy néz messzebről.


Kb. 2 hónapja bejelöltem ,ráírtam és nagyon kedves volt de a beszélgetés elég hamar megrekedt. Aztán másodszor is írtam neki es akkor is tényleg nagyon kedves volt de nem próbálta meg folytatni ,nem igazán tűnt érdeklődőnek sőt kicsit koptatósnak.

Tény hogy az utóbbi 1-2 hónapban már nem néz annyit es nem úgy mint régen de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Egyik barátnőm ismeri még régről és ő mesélt róla és egyszerűen annyira szerettem volna megismerni.

Sokáig úgy tűnt hogy csak félénk es ezért nem történt semmi de mostmár látszik hogy nem akar semmit ,sőt szerintem tetszik neki egy másik lány.


Miért történt mindez? Miért viselkedett úgy ha most meg nem akar semmit?

Annyira szomorú vagyok ,rengeteget sírok és egyfolytában ezen agyalok.

17L



2017. ápr. 27. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg ő sem szereti az ilyen bepróbálkozós lányokat...én sem.

Hagyd ezt a másik nemre.

2017. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hónapokig hagytam de nem történt semmi.
2017. ápr. 27. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:

#2: A lényegen ez sem változtat.

Mellesleg,erősen túlreagálod. Ha egy gyakorlatilag idegen miatt ennyit sírsz,akkor mi lenne egy szakításnál?

2017. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azert csinalta mert eleinte tetszettel neki de lehet nem olyan a termeszeted mint gondolta! Lehet kicsit fura es idegesito vagy. Erre nen gondoltal???
2017. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# A kevés beszélgetésünkből nem hiszem hogy ilyet le tudott volna szűrni. És értem hogy a kérdés alapján neked ez jött le de nem ismersz és ismeretlenül feledleges ítélkezni. Nem vagyok se fura se idegesítő. De még ha az is lennék nem nagyon volt alkalma erre rájönni.
2017. ápr. 27. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehetett a probléma. Én arra gondoltam hogy lehet nem akart ismerkedni.
2017. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!