Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attila81 kérdése:

Én egy 30 éves teljesen átlagos kinézetű srác vagyok. Miért nem találok magamnak párt? Mi lehet a baj velem? Próbálkoztam internetes társkeresőn keresztül is, de az első találkozás után elutasitottak, mert nem találják bennem a szikrát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

még jó, hogy nem találták. hacsak nem vagy Autobot, vagy Álca :)


szerintem élőben kéne ismerkedni

2012. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Valami hasonló probléma van velem is. Az okát én sem értem.


Sok lány mondta már nekem, hogy nem is hiszi el, hogy nem volt még sosem barátnőm.


22/F

2012. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ASOT ***** válasza:

Első! Ott van :)


Amúgy meg 1000 oka lehet...lehet h neked nem tetszik konkrétan egyik sem és elmegy a kedved mikor meglátod és azt látják rajtad..avagy tényleg lenni mit változtatni a külsődön, vagy az önkritikádon, avagy a beszédeden, vagy magabiztosságodon...stb stb

2012. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Most őszintén! Akikkel találkoztál, neked bejött mindegyik lány? Bármelyikbe beletudtál volna szeretni, vagy esetleg beleszerettél első látásra?

Ha igen, akkor úgy látszik neked mindegy csak nőnemű legyen, vagy pedig ügyesen kiválasztottad azokat és aki nem jött be nem is találkoztál vele.

Ha nem... Akkor még nem jutott eszedbe, hogy ezeknek a lányoknak éppen nem te vagy az esetük? Lehet, hogy két hét múlva találkozol valakivel, és pont ő lesz beléd szerelmes. Vagy az is lehet, hogy ő lesz beléd szerelmes, te meg belé nem, és akkor fel sem merül majd benned, hogy az neki épp oly rossz, mint ez neked...

2012. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz lányoknál próbálkoztál eddig, és semmi baj nincs veled. Ennyiből, hogy átlagos kinézetű srác vagy, nem igazán tudom megmondani van-e baj veled vagy nincs :D Ja, hogy a kérdésre is válaszoljak...próbálkozz tovább/ne próbálkozz és majd lesz valami. Sok más lehetőség szerintem nincs.. Esetleg próbálj meg változtatni magadon/hozzáállásodon/valamin, nehéz így ismeretlenül megmondani :) 24/L
2012. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézetű= ronda. Hát öreg így szar a helyzet. Egy esélyed van, ha a személyiséged fejlesztésére nagyon rágyúrsz.
2012. ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

amíg 30 évesen srácnak tartod magad és nem férfinak, addig mi is kisfiúnak fogunk tartani és nem férfinak ;)


34/N

2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
srácok! itt alényeg! vakonon a dolgokba (persze nem a dorogkra érteM) legyél spontán legyél te a ká ember a kaland egy személyben!! vágj bele
2012. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha egyszer nem kellesz senkinek, ne zaklass többé senkit!
2012. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Neten senki nem érzi a szikrát, mert nincs meg a személyes találkozás varázsa. Ezért utasítunk el olyat is, aki élőben tetszene.
2012. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!